BİM'den Üst Üste İş İlanları! 3.600 TL ile 4.500 TL Arası Maaşla Bu İllerde Personel Arıyorlar

BİM personel alımı için ilana çıktı. Kasım ayında işçi ve sorumlu kadrolarına personel alımı yapacak olan BİM personellerine yüksek maaş ödemesi yapacak. BİM iş ilanları ve maaş olanakları..

Emlak İş İlanları 16.11.2021 - 09:56 16.11.2021 - 09:56 Mustafa KARAGÖZ

BİM resmi sitesinden yayımladığı bir duyuru ile personel alımı yapacağını duyurdu. Türkiye genelinde her şehirde şubesi bulunan BİM personel alımlarını çok sayıda kadrodan yapacak. İş arayanlar için hem iş ilanlarını hemde personel maaş olanaklarını büyük fırsatlar sunuyor. 

BİM'DE ÇALIŞAN PERSONELLER NE KADAR MAAŞ ALIRLAR?

BİM'de çalışan personel maaşları sorumlu olunan alana, deneyime ve çalışma sürecine göre değişmektedir. BİM personellerine asgari ücretten daha fazla ödeme yapabilir. 

BİM'de çalışan personellerin maaşları tüm eklentiler dahil ortalama olarak 3.000 TL ile 3.600 TL arasında değişmektedir. Personel maaşlarında ise sorumlu kadrolarına yapılan ödemeler daha fazladır. BİM'de sorumlu kadrolarında görev yapanlar ise ortalama 4.000 TL ile 4.500 TL maaş alabilirler. Bu rakamlar mesleğe göre yükselebilir. Özellikle idaresi kadrosunda olanlar daha yüksek maaş alabilirler. 

BİM PERSONEL ALIM İLANLARI 16 KASIM 21 KASIM DUYURULARI

BİM bünyesinde çalışmak isteyenler için firma resmi sitesinden yeni duyurular yayımladı. Yayımlanan duyurular arasında çeşitli meslek grupları arasında iş ilanları mevcut. İş ilanlarında yer alan açık kadrolar arasında işçi kadrolarının yanında sorumlu pozisyonu için de duyurular var. 

Kasa Reyon Personeli

Taze Gıda Personeli

Et-Şarküteri Personeli

Meyve-Sebze Personeli

Depo Sevkiyat Şoförü

Muhasebe Uzmanı

Vasıfsız Eleman

Şoför / Sürücü

Satış Elemanı

BİM PERSONEL ALIM İLANLARI İÇİN ONLİNE BAŞVURU ADRESİ 

BİM personel alım ilanlarına online başvuru yapılabilir. BİM bünyesinde çalışmak isteyenler firmanın resmi sitesinden yayımladığı duyurulara başvuruda bulunabilir. Başvuru Bim Kariyer sayfası üzerinden iş başvuru formu doldurulması ile yapılacak. BİM bünyesinde çalışmak isteyenler için başvuru adresi ( https://www. bim. com. tr/Categories/629/bim-de-kariyer.aspx ) olarak açıklandı. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@