Binali Yıldırım'dan Kendine Has Esprili Tavrı ile KYK Borçlarının Silinmesi Açıklaması

Eski Başbakan ve Meclis Başkanı Binali Yıldırım katılmış olduğu bir etkinlik kapsamında kendisine sorulan sorulara yanıt verdi.

GÜNDEM 23.12.2019 - 10:20 15.07.2021 - 00:11 Emlak 365

Eski Başbakan ve Meclis Başkanı Binali Yıldırım katılmış olduğu bir etkinlik kapsamında kendisine sorulan sorulara yanıt verdi. Bu çerçevede bir vatandaşların KYK borçlarına dair sorusunu yanıtlayan Binali Yıldırım kendisine has tavrı ile esprili bir yanıt verdi.

Eski Başbakan, eski TBMM Başkanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım bazı programlara katılmak amacıyla Elazığ'a geldi.Elazığ ziyaretleri kapsamında Elazığ Fırat Üniversitesi'nde öğrencilerle biraraya gelen Bianli Yıldırım burada bir konuşma gerçekleştirdi. Konuşmasının ardından öğrencilerin sorularını yanıtlayan Binali Yıldırım öğrencilerin merak ettikleri sorulara da yanıt verdi. BİNALİ YILDIRIM'DAN ESPRİLİ KYK BORCU AÇIKLAMASIAK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım'a katıldığı etkinlik kapsamında son günlerin en önemli konu başlıklarından olan KYK Borçlarının silinmesi başlığı soruldu. Bu çerçevede bir öğrenci Binali Yıldırım'a "Son günlerde kredi afları konuşuluyor, bu konuya girmişken müjde bekleyen öğrenciler de var, bu konuda son durum nedir? Bir de sizden duymak istiyoruz" sorusunu yöneltti. Binali Yıldırım ise bu soruya kendisine has uslübu ile yanıt vererek şu ifadeleri kullandı. "Benim, hükümetin bir üyesi olduğumu mu zannediyorsun. Biliyorsunuz başbakanlık gitti, koltuk elimizde kaldı, meclis başkanlığı da gitti" AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım'ın bu açıklamaları öğrencilerin uzun süreli gülüşmelerine ve alkış almasına neden oldu. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@