Bir Aile Hikayesi Dizisi Nerede Çekiliyor?

FOX TV dizeleri arasında yer alan Bir Aile Hikayesi Dizisi Cumartesi akşamları ekrana geliyor. Bir Aile Hikayesi Dizisi konusu ve çekim mekanları haberimizde!

Emlak Magazin 27.04.2019 - 11:59 15.07.2021 - 00:16 Serhat Karaman

FOX TV dizeleri arasında yer alan Bir Aile Hikayesi Dizisi Cumartesi akşamları ekrana geliyor. Bir Aile Hikayesi Dizisi konusu ve çekim mekanları haberimizde!

Bir Aile Hikayesi dizisi her Cumartesi akşamı saat tam 20.00 da Fox TV ekranlarında sevenleri ile buluşuyor. Bir Aile Hikayesi dizisinin yapımcısı MEDYAPIM olarak karşımıza çıkarken dizinin yönetmen koltuğunda genç ve başarılı yönetmen Merve Girgin oturuyor.Bir Aile Hikayesi Dizisi Hangi Semtte Çekiliyor?Bir Aile Hikayesi dizisinin çekildiği yer İstanbul’un çeşitli yerleri genellikle Kadıköy, Levent ve Büyükçekmece gibi yerlerin açık ve kapalı mekanlarında yapılıyor. Dizinin bazı kapalı mekan sahneleri ise stüdyoda çekiliyor.Bir Aile Hikayesi Dizisinin Konusu Nedir?Bir Aile Hikayesi dizisinin konusu itibari ile aslında bir Amerikan dizisi uyarlaması ve bu açıdan hazır bir konu etrafında şekillenmiş. Dizi büyük bir aile ve kardeşler arasından yakınlığı ve duygusal paylaşımları konu alıyor.Kardeşler hem birbirlerine hayatları boyunca hep destek olmaya çalışıyor hem de bir yandan kardeşler arasındaki ufak çekişmeler ve sürtüşmeler hayatlarında bazı şeylerin de hep yolunda gitmeyeceğini onlara öğretiyor. Kardeşler birbirlerine zaman zaman akıl danışmanı olarak destek olurken bu destek bazen de maddi desteğe dönüşüyor.Dizinin teması aslında büyük bir ailenin kendi kendine yetebildiği ve birbirlerine destek olmaları halinde her engelli aşabilecekleri yönünde.Bir Aile Hikayesi Dizisinin Oyuncuları Kimler?Bir Aile Hikayesi dizisinin oyuncularına bakacak olursak dizinin vefakar eşi Reyhan Güneş rolünde Songül Öden oynuyor. Yine ailenin büyük abisi Cem Güneş rolünde Celil Nalçakan oynuyor, Berk Güneş rolünde Birkan Sokullu oynarken diğer başrol Mahur Güneş rolünde Olgun Toker yer alıyor.Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@