'Bizi yansıtmıyor' açıklamasının ardından Cahit Özkan'dan Ömer Çelik paylaşımı gecikmedi!

AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan'ın BAE açıklamaları sonrasında Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik sert bir yanıt vermişti. Şimdi ise Cahit Özkan, Ömer Çelik için bir paylaşım yaptı.

Gündem 18.05.2022 - 15:01 18.05.2022 - 15:01 Büşra Uluşen

AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Armağan Çağlayan'ın YouTube kanalına konuk olmuş ve Birleşik Arap Emirlikleri ile ilişkiler için çarpıcı ifadelerde bulunmuştu. Armağan Çağlayan'ın BAE ilişkilerinin neden düzeldiğine ilişkin yönelttiği soruya, BAE'nin Türkiye'ye teslim olmaktan başka bir çaresi olmadığını ve bir dayanağı kalmadığı için Türkiye ile ilişkilerini düzelttiğini söyleyen Özkan, partisinin yoğun tepkisiyle karşılaşmıştı. 

Bu gelişmelerden hemen sonra Cahit Özkan'ın görevinden alındığı da iddia edilmişti. Ancak Özkan'a yakın kişiler basına açıklama yaparak bu iddiaların gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Partimizin görüşlerini yansıtmıyor demişti 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik, olayın ardından sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak, Cahit Özkan'ın Türkiye ile Birleşik Arap Emirlikleri ilişkilerine dair beyanlarını partinin görüşlerini yansıtmadığını söylemişti. Ömer Çelik'in bu paylaşımı, Cahit Özkan'ın fişinin çekildiğine ilişkin yorumlara neden olmuştu. Cahit Özkan, Ömer Çelik'in yaptığı açıklamaya herhangi bir karşılık vermemişti. Fakat daha sonra 'dostluk' mesajı içeren bir fotoğraf paylaştı. 

Cahit Özkan'dan 'dostluk' temalı Ömer Çelik paylaşımı

Peş peşe gelen açıklamalar sonrasında sessizliğe bürünen AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, sonunda sessizliğini bozarak sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Özkan, Ömer Çelik ile çekilmiş bir fotoğraf karesini paylaşarak altına '' Sıkı dostlar arasına kimse giremez '' notunu ekledi. 

cahit özkan-2

Ak Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan'ın BAE ve oy oranı gibi açıklamalarının ardından Özkan'ın görevden alınacağı iddiaları tazeliğini korurken böyle bir paylaşım yapması akıllarda soru işareti bıraktı. 

Emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@