Black Friday Efsane Cuma Trendyol, Hepsiburada, N11, Çiçeksepeti, PTTAVM Hepsi Birden Duyurdu

Black Friday İndirimleri başladı. Trendyol, Hepsiburada, N11, Çiçeksepeti gibi online alışveriş platformları yüzde 90'a varan indirimleri ilan ettiler. İşte birkaç gün sürecek kampanya günleri.

Gündem 23.11.2021 - 16:06 23.11.2021 - 16:06 Mustafa KARAGÖZ

Black Friday - Efsane Cuma indirimleri kasım ayının son birkaç günü itibariyle başladı. 

Türkiye'nin önde gelen online alışveriş platformları bir bir yayımladıkları duyurular ile çok sayıda üründe özel kampanyalar sunduklarını duyurdular. İndirimlerden yararlanmak isteyenler son günleri kaçırmamalılar. 

2021 YILI EFSANE CUMA İNDİRİMLERİ

Black Friday Efsane Cuma indirimleri kapsamında Trendyol, Hepsiburada, N11, Çiçeksepeti, PTTAVM ayrı ayrı duyurular yayımladılar. 

Trendyol resmi sitesinden yaptığı bir duyuru ile 23 Kasım ile 26 Kasım tarihleri arasında efsane cuma indirim kampanyası uygulanacağını açıkladı. Hepsiburada'da 21 Kasım ile 26 Kasım tarihleri arasında Black Friday indirimlerini müşterilerine uygulayacak. 

N11 üzerindenalışveriş yapacaklar için kampanya günleri 24 Kasım ile 26 Kasım olarak duyuruldu. Amazon ise kasım ayının sonuna kadar cuma indirimleri uygulayacak. PTTAVM'de efsane cuma indirimlerine katıldı. Birçok üründe çok özel indirimler uygulanacak. 

EFSANE CUMA İNDİRİMLERİNDEN NASIL FAYDALANILIR?

Efsane Cuma indirimlerinden faydalanmak isteyenler alışveriş yapacakları online platform üzerinden üyelik oluşturacaklar. Ad soyad adres telefon ve diğer iletişim bilgileri ile üyelişk oluşturulmasının ardından ise alışverişe başlanacak. 

Alışverişe başlayan vatandaşlar beğendikleri ürünleri sepetlerine ekleyecekler. Daha sonra kredi kartı ile ödemelerini yapacaklar. Ardından ürünler adreslerine gelecek. Alışveriş esnasında indirimli ürün etiketi olan ürünler alınarak indirimlerden faydalanılacak. 

SIFIR FAİZLİ KREDİ SEÇENEKLERİ

Alışverişler için çok sayıda banka özel kredi sağlamakta. N11 için Vakıfbank 5.000 TL'ye kadar 6 ay vadeli alışveriş kredisi veriyor. Bunun dışında İNG Bank, Denizbank, Garanti, TEB, QNB Finansbank gibi bankalar müşterilerine faizli faizsiz kredi seçenekleri sunabiliyor. Efsane cuma indirimleri birkaç gün sürecek olup ay sonunda  tamamlanacak. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@