BP'den Benzin, Motorin, LPG Alanlara 40 TL! Sürücüler Daha Fazla Doldurun

İş Bankası, BP'den benzin alacaklar için 40 TL kampanyası başlattı. Düzenli akaryakıt alışverişi yapanların kazanacağı 40 TL için tek bir şart bulunuyor. İşte o kampanya.

Gündem 22.11.2021 - 09:59 22.11.2021 - 10:00 Mustafa KARAGÖZ

İş Bankası akaryakıt kampanyası başlattığını duyurdu. Ay sonuna kadar geçerli kampanya BP'den benzin, motorin, LPG alacaklar için geçerli olacak. Kampanya ile 40 TL kazanma şansı sunulurken sadece bir şartın sağlanması isteniyor. 

BP'DEN AKARYAKIT KAMPANYASI 40 TL ÖDENECEK

Kampanyalar bölümünde akaryakıt kampanyasına ilişkin detayları açıklayan İş Bankası, söz konusu 40 TL'lik ödemenin her sürücü için geçerli olacağını duyurdu. 

BP'den yapılacak akaryakıt alımlarında geçerli olacak kampanya için tek şart açıklandı. İş Bankası açıklamasında "16 Kasım -31 Aralık 2021 tarihleri arasında, Maximum anlaşmalı BP istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştirilecek 125 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişine, Maximum anlaşmalı BP istasyonlarından yapılacak yakıt alışverişlerinde kullanılmak üzere 40 TL MaxiPuan" bilgisini verdi. Düzenli akaryakıt alanlar için sunulan fırsat için başvuru yapmak gerekiyor. 

BAŞVURU YAPMAYI UNUTMAYIN

İş Bankası ile BP aracılığıyla sağlanan kampanya için başvuru yapmak gerekiyor. Başvuru yapacak olanlar İş Bankası mobil uygulamasını indirecekler. Buradan kampanyalar bölümüne tıklayacaklar sürücüler daha sonra katıl butonu ile kampanyaya dahil olacak. 

Nasıl Kullanılacak?

İş Bankası kazanılan puanların ne zaman ve nasıl kullanılacağını da açıkladı. Kazanılan MaxiPuan’lar yalnızca Maximum anlaşmalı BP istasyonlarında görüntülenebilecek olup sadece akaryakıt ya da otogaz alımında kullanılabilecektir. İş Bankası 40 TL'lik ödemelerin 6 Ocak 2022'de hesaplara ödeneceğini açıkladı. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@