Breaking Bad Dizisi Nerede Çekiliyor?

Bir öğretmenin kanser hastası olduğunu öğrenmesi ile beraber nasıl bir değişim yaşadığını gözler önüne seren Breaking Bad Dizisi nerede çekiliyor?

EMLAK MAGAZİN 27.05.2019 - 23:00 15.07.2021 - 00:15 Emlak 365

Bir öğretmenin kanser hastası olduğunu öğrenmesi ile beraber nasıl bir değişim yaşadığını gözler önüne seren Breaking Bad Dizisi nerede çekiliyor?

Breaking Bad dizisi 2008 ile 2013 yılları arasında Amerikan AMC kanalında her hafta saat 20.00 de yayınlandı. Breaking Bad dizisi 5. Sezon olarak yayınlandı. Breaking Bad dizisinin yapımcısı birçok başarılı yapıma imza atmış ve son dönemde yaptığı işler ile adından sıkça söz ettirmeyi başarmış yetenekli isim Vince Gilligan olarak karşımıza çıkıyor.Breaking Bad Dizisi Hangi Semtte Çekiliyor?Breaking Bad dizisinin çekildiği yer Amerika’nın New Mexico eyaletinin çeşitli bölgelerinde yer alıyor. Breaking Bad Dizisinin Konusu Nedir?Breaking Bad dizisinin konusu kimya öğretmeni Walter White'a 3. Seviye kanser teşhisi konur ve bundan sonra talihsiz öğretmen yaşaması için sadece iki yıl verildiğinde, kaybedecek bir şeyi olmadığına karar verir. Genç oğlu ve eşi ile New Mexico'da yaşayan öğretmen ailesinin güvenli bir geleceği olmasını sağlamak için kararlıdır ve uyuşturucu ve suç kariyeri yapmaya başlar. Eski öğrencilerinden biri ile uyuşturucu üretmeye ve satmaya başlarken, bu yenidünyada olağanüstü derecede yetkin olduğunu kanıtlar. Ölümcül bir teşhis düzenli, çalışkan bir adam üzerindeki etkilerini gösterir. Filmde ölümcül bir teşhisin ahlakını nasıl etkilediğini ve onu uyuşturucu ticaretinin önemli bir oyuncusu haline dönüştürdüğünü görüyoruz.Breaking Bad Dizisinin Oyuncuları Kimler?Breaking Bad dizisinin oyuncuları içinde Bryan Cranston öğretmen Walter White, başarılı kadın oyuncu Anna Gunn ise eşi Skyler White rolünde oynuyor.Breaking Bad Dizisinin Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileri?Breaking Bad dizisinin sosyal medya hesapları bulunmuyor. Dizinin yapımcıları prensip olarak sosyal medya hesabı oluşturmama kararı almışlar ve diziyi hiçbir şekilde sosyal medya üzerinden tanıtmıyorlar. Bu özellikle söz dönemlerde birçok dizi yapımcısı ve aynı zamanda ünlü tarafından da uygulanan bir karar.

Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@