Burak Hakkı Corana Virüs Endişesi İle Çanakkale'de Satın Aldığı Çiftliğe Yerleşti!

Tüm dünyada olduğu gibi koranavirüs salgını ünlüler arasında da büyük panik yaşanmasına neden oluyor.

Emlak Magazin 26.03.2020 - 08:34 15.07.2021 - 00:08 Emlak 365

Tüm dünyada olduğu gibi koranavirüs salgını ünlüler arasında da büyük panik yaşanmasına neden oluyor. Bir döneme damga vuran ve pek çok dizi ile filmde yakışıklı jön olarak rol alan Burak Hakkı corana virüsü ciddiye almayanları eleştirdi. Oğlu ve annesi ile beraber Çanakkale'de satın aldığı çiftliğe yerleşen Hakkı izole bir yaşam sürmeye başladı!

Korana virüs salgını tüm dünyayı etkisi altına alırken ünlü isimlerde evde kal çağrısına uymaya devam ediyor. Pek çok ünlü isim sevdikleri ile beraber şehirden uzak yazlık evlerinde vakit geçirmeyi tercih ederken model ve oyuncu Burak Hakkı ise terchini çiftliğinden yana kullandı. KARANTİNA KURALLARINA UYMAYANLARI ELEŞTİRDİ! Türkiye'de pek çok ismin korana virüs hastalığını ciddiye almadığını ve alay konusu yaptığını dile getiren Burak Hakkı yanına oğlu ve annesini de alarak Çanakkale'de satın almış olduğu çiftliğine yerleşti. Çanakkale Gelibolu Güneyli Köyü sınırları içerisinde satın aldığı çiftliği ile daha önce de magazin dünyasında çokça konuşulan Burak Hakkı doğal yaşamı tercih ettiğini, sağlıklı beslenmek adına çiftliğinde artık kendi üretim yapacağını duyurmuştu. Koranavirüs salgınının patlak vermesinin ardından yanına oğlunu ve annesini de alan yakışıklı oyuncu “Millet işin esprisinde. İtalya’nın durumu malum, bizde İtalya’nın yüzde 10’u kadar bile hastane yok. 1 ay sonrasını düşünemiyorum.Ben bu süreyi oğlum ve annemle çiftlikte geçiriyorum. Tohum ekiyorum, bahçe işleriyle, tarımla uğraşıyorum. Kitap okuyorum, televizyon izliyorum ve gündemi takip edip doğru bilgilenmeye çalışıyorum” diyerek salgını ciddiye almayalanları eleştirdi. 

Daha öncede Ronalda corana virüsten korunmak için ada satın aldığı haberleri ile gündeme gelmişti. Ünlü isimler de korana virüs salgını nedeni ile sosyal medya hesaplarından takipçilerine sürekli olarak evde kal çağrısı yaparak sosyal sorumluluk görevi üstleniyorlar. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@