Burak Özçivit ve Fahriye Evcen Çifti 15 Milyon Liraya Süper Lüks Villa Satın Aldı!

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti yeni bir emlak yatırımına daha imza attı. Evcen'in orman yangınlarından etkilenmesi nedeni ile Özçivit eşine yeni villa satın aldı!

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen Çifti 15 Milyon Liraya Süper Lüks Villa Satın Aldı!

Bodrum Gümüşlük'te meydana gelen orman yangınları nedeni ile binlerce ağaç küle dönerken yaşanan orman yangınları bölgede villası bulunan Fahriye Evcen'i de olumsuz etkiledi. Yaşanan orman yangınları nedeniyle büyük üzüntü duyan eşine kayıtsız kalamayan Burak Özçivit eşi için kesenin ağzını açtı.

Eşinin orman yangınlarından olumsuz etkilenmesi nedeniyle Gümüşlük'te bulunan villa yerine yeni bir yazlık arayan Burak Özçivit yine Bodrum'da yer alan Gündoğan bölgesinde yeni bir villa satın aldı. İkili bir daha ki yaz tatillerini yeni villalarında yapacaklar.

burak-özçivit-yeni-villa-yatırımı

EŞİNİN ÜZÜLMESİNE DAYANAMADI, 15 MİLYON LİRAYA YENİ VİLLA SATIN ALDI!

Orman yangınları nedeni ile Gümüşlük'te bulunan villaya dönmek istemeyen Fahriye Evcen'i kıramayan Burak Özçivit eşi için 15 milyon liralık yeni bir emlak yatırımı daha yaptı. Son olarak ekranlarda özel bir televizyon kanalında yayımlanan Diriliş Ertuğrul dizisi ile gelen Burak Özçivit Sabah Gazetesi yazarı Bülent Cankurt tarafından yapılan habere göre bir kere daha ekranlardan kazandığı parayı emlak yatırımında kullanmayı tercih etti.

burak-özçivit-fahriye-evcen-çifti

Eşinin orman yangınlarından etkilenmesi nedeniyle Burak Özçivit Bodrum'dan yine vazgeçmedi ama Gümüşlük yerine Gündoğan bölgesinden villa almayı tercih etti. İkili bu villa için 15 milyon liralık ödeme yaparken Gümüşlük'te bulunan villanın akıbeti ise henüz belli olmadı. Çiftin burada yer alan villasını satarak mı değerlendireceği yoksa kiraya mı vereceği merak konusu olurken ünlü çiftin oğulları Karan ile bir sonraki tatillerini yeni villalarında yapacakları belirtildi.