Cedi Osman İle Evlilik Hazırlığı Yapan Ebru Şahin Düğün Sonrası Saray Yavrusu Evine Taşınacak!

Türk basketbolunun NBA'de oynayan yıldızları arasında yer alan Cedi Osman ile Hercai dizisindeki rolü ile adını Türkiye'ye duyuran Ebru Şahin nikah masasına oturmak için gün saymaya başladı.

Emlak Magazin 20.05.2022 - 21:10 20.05.2022 - 21:21 Gülcan Özer

Hercai dizisinde hayat verdiği Reyyan karakteri ile adını tüm Türkiye'ye duyuran ve büyük bir üne kavuşan Ebru Şahin, bu diziden ayrılması ile aynı kanalda yayımlanan Destan dizisinde bambaşka bir karakter ile izleyicisine büyük sürpriz yaşamıştı. Türk basketbol takımının vazgeçilmez oyuncu Cedi Osman ile ilişkiye yelken açan Ebru Şahin evlilik teklifi ile uzun süre konuşulmuştu. 

İkili ilişkilerini evlilik ile taçlandırmaya hazırlanırken Ebru Şahin'in dizi çekimleri için sık sık İstanbul'da kalmaya devam edeceği, Cedi Osman'ın ise Cleveland Cavaliers'ta forma giymesi nedeniyle ünlü çift 2 evi birden hazırlamaya başladı. Cedi Osman İstanbul'da olduğu dönemde ünlü yıldızla Sarıyer'de yer alan lüks bir evde kalıyordu. 

EBRU ŞAHİN VE CEDİ OSMAN DÜĞÜN HAZIRLIĞINA BAŞLADI! ÜNLÜ ÇİFT NEREDE OTURACAK?

Geride bıraktığımız günlerde Tekirdağ'da iki aile arasında olan sade bir nişan töreni ile evliliğe ilk adımı atan ünlü çift düğün hazırlıkları kapsamında ev telaşına düşmüştü. 

cedi osman ebru şahin 1

İkilinin nişan görüntüleri sosyal medyada hayranları tarafından paylaşım rekoru kırmış, ikili büyük sevinç yaşamıştı. 

cedi osman ebru şahin 2

Cedi Osman'ın Cleveland Cavaliers'ta forma giymesi nedeni ile Ebru Şahin'in Amerika'ya taşınma hazırlığı yaptığı, ünlü çiftin burada oturmak için ev tuttukları açıklandı. 

cedi osman ebru şahin 3

Çift, Ebru Şahin'in rol aldığı dizi çalışması nedeniyle İstanbul'da da lüks bir site içerisinde Anadolu Yakasında ev tutarken ikilinin düğün tarihi ise 7 Temmuz olarak açıklandı. 

Emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@