Cehennem Deresi Operasyonundan Şehit Haberi Geldi!

Güvenlik güçleri tarafından Cehennem Deresi'nde düzenlenen operasyondan acı haber geldi. İçişleri Bakanlığı ne yazık ki şehir asker duyurusu yayımladı.

Gündem 16.06.2019 - 11:35 15.07.2021 - 00:15 Serhat Karaman

Güvenlik güçleri tarafından Cehennem Deresi'nde düzenlenen operasyondan acı haber geldi. İçişleri Bakanlığı ne yazık ki şehir asker duyurusu yayımladı.

Türkiye'nin terörle mücadeli büyük bir kararlılıkla devam ederken öldürülen terörist sayısı hızla artıyor. Ne yazık ki İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Cehennem Deresinde düzenlenen operasyonda tim komutanının şehit düştüğünü açıkladı. Tim Komutanı Şehit Düştü! Düzenlenen terör operasyonda tim komutanı olarak görev yapan kahraman askerimiz şehit düştü. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yapmış olduğu açıklamada operasyon kapsamınad 8 teröristin etkisiz hale getirildiğini söylerken "Bir evladımız da ağır yaralandı.Biraz önce hastaneye intikal ettirdiler. Ancak maalesef kurtaramadık. Büyük kahramandı. Oradaki tim komutanımızdı. İlk kendini öne atan ve timin önündeydi" diyerek acı haberi duyurdu. Öldürülen Terörist Sayısı Devam Ediyor Türkiye terörle mücadele kapsamında hem sınır ötesinde hem de sınırlarımız dahilinde operasyonlara devam ederken etkisiz hale getirilen terörist sayısı da artıyor. Teröristlerin yanı sıra terör kampları, sığınakları ve depoları da güvenlik güçleri tarafından imha edilirken teröristlerin yapılanmalarına da izin verilmiyor. Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@