Corona Virüsü Fransa'yı Esir Aldı! Avrupa'nın Ortasında Felaketi Yaşıyorlar!

Çin'den çıkarak tüm dünyayı kuşatan ve çaresiz bir esarete hapseden corona virüsü ile verilen tüm mücadelelere rağmen sonuç alınamıyor.

GÜNDEM 26.03.2020 - 00:43 15.07.2021 - 00:08 Emlak 365

Çin'den çıkarak tüm dünyayı kuşatan ve çaresiz bir esarete hapseden corona virüsü ile verilen tüm mücadelelere rağmen sonuç alınamıyor. Bu konuda Avrupa'da en ağır bedel ödeyen ülkelerin başında da Fransa geliyor.

Corona virüs salgınının Avrupa'da en çok etkilediği ülkeler arasında yer alan Fransa'da her geçen gün fatura kabarıyor. Ülkede ölüm sayısı her geçen gün yükselirken ekonomi ise durma noktasına geldi.Fransa'da bugüne kadar toplam 1331 kişi hayatını kaybetti. Corona virüsüne yakalanan kişi sayısı ise 25233 oldu. Devlet yetkilileri her türlü önlemi almasına rağmen bu illetin önüne geçemiyor.Fransa'da corona virüsüne yakalanıp tedavi gören 2287 kişi yoğun bakımda bu hastalığa çare arıyor. Yoğun bakıma yatırılan hastaların çok büyük çoğunluğu ise yaşlı insanlardan oluşuyor.Fransa Sağlık Bakanlığı'nın verilerine göre corona virüsü hastalığına yakalanan 3900 kişi tedavi gördükten sonra iyileşmeyi başardı.Fransa'da son 24 saatte corona virüsü sebebiyle hayatını kaybedenlerin sayısı ise 231 oldu. Her geçen gün artan bu rakam tüm Fransızları derin bir endişenin içerisine çekiyor.Fransa'da corona virüsü sebebiyle ölenlerin yüzde 90'lık bir oranı da 70 yaş üzeri hastalardan meydana geliyor.Fransa'da devlet corona virüsü ile nasıl baş edeceği konusunda bir çıkmazın içerisinde bulunuyor. Sokağa çıkma yasağı bile ölümleri durduramadı. Tüm insanlığı tehdit eden corona virüs aşısı bulunmadan ülkelerin normale dönmesi mümkün olmayacak.

Emlak365.com
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@