Çorum Oğuzlar TOKİ Kura Sonuçları! Gölbaşı TOKİ 2+1 3+1 İsim Listesi Noter Huzurunda Belirlendi

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Çorum Oğuzlar Gölbaşı mahallesinde üretilen konut projesi için konut belirleme kurası gerçekleştirildi. TOKİ kura sonuçları ve isim listesi haberimizde.

Toki 05.04.2022 - 10:39 05.04.2022 - 10:39 Büşra Uluşen

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) hem kuralı satış hem de talep projeleri ile vatandaşları ev sahibi yapmaya devam ediyor. Toplu Konut İdaresi tarafından 100 Bin Sosyal Konut Projesi kapsamında, Çorum ili Oğuzlar ilçesi Gölbaşı Mahallesi 106 konut projesinde bulunan konutlar için 'Konut Belirleme Kurası' gerçekleştirildi. 

ÇORUM OĞUZLAR GÖLBAŞI TOKİ KURA SONUCU BELLİ OLDU!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından 100 bin sosyal konut projesi kapsamında Çorum Oğuzlar Gölbaşı mahallesinde üretilen 106 adet konut için bugün konut belirleme kurası çekildi. 

,Proje kapsamında 70 adet 2+1 konut ve 36 adet 3+1 konut olmak üzere toplam 106 adet konuttan; 60 adet 2+1 konut ile 30 adet 3+1 konut satışa çıktı. 

5 Nisan 2022 tarihinde saat 11.00'de gerçekleşen kura çekimi, pandemi tedbirleri nedeniyle seyircisiz olarak yapılırken başvuru sahipleri kura çekimi TOKİ'nin sosyal medya hesapları olan (Facebook, Twitter, YouTube ve Instagram) üzerinden paylaşılan canlı yayın ile izledi. 

Kura çekimi TOKİ hizmet binasında noter huzurunda gerçekleştirildi. 

toki-11

2+1 3+1 Toki Çorum Oğuzlar İsim Listesi 2022!

Kura çekimi TOKİ tarafından yapılan Çorum Oğuzlar Gölbaşı projesi için başvuru yapan vatandaşlar evlerinin blok, kat ve daire gibi bilgilerini kura sayesinde öğrendi. İlk kex ev sahibi olma heyecanı yaşayan vatandaşlar kura sonuçları ve isim listesini araştırıyor. 

TOKİ Çorum Oğuzlar Gölbaşı kura sonuçları ve isim listesi TOKİ tarafından TOKİ GOV TR üzerinden ilan ediliyor. Kura sonucunu kendi sorgulamak isteyenler ise yine aynı adres üzerinden Kura Sonuç Sorgulama bölümüne girerek TC kimlik numaraları ile kura sonucunu öğrenebilecekler. 

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@