Cübbeli Ahmet Hoca Uyardı: Evinizi Yabancılara Değil, Sadece Müslümanlara Satın!

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca ismi ile anılan Ahmet Mahmut Ünlü yine çok konuşulacak açıklamalara imza attı. İsmailağa tarikatının başında olan Ahmet Mahmut Ünlü Balat'ta evi olanları uyardı.

Emlak Magazin 01.03.2022 - 16:25 01.03.2022 - 16:25 Gülcan Özer

Halk arasında Cübbeli Ahmet Hoca ismi ile anılan ve İsmailoğlu tarikatının başında bulunan Ahmet Mahmut Ünlü sosyal medya kanalı üzerinden yayımladığı son videosunda yaptığı yorumlar ile yine büyük yankı uyandırdı. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ve yapmış olduğu esprili yorumlar ile sosyal medyada sık sık capslere konu olan Cübbeli Ahmet Hoca paylaştığı yeni videosunda yine tartışma yaratacak açıklamalarda bulundu. 

Özellikle de Ramazan ayında son derece fazla takipçi olması ve yaptığı şaka katmış olduğu dini yorumları ile gençlerin de kendisini dinlemesini sağladığı için kanalların vazgeçilmez canlı yayın konuğu olan Ahmet Mahmut Ünlü Hoca son videosunda sosyal medya hesabı üzerinden Balat'ta ev sahibi olan kişileri uyardı. Cübbeli Ahmet Hoca Balat'ta evi olan kişilere evlerini satmamasını ya da sadece Müslüman olan kişilere satmaları konusunda uyardı. 

BALAT'TA EVİ OLANLARA YABANCILARA SATMAYIN UYARISI GELDİ! 

Yabancılara konut satışı konusunda uyarılarda bulunan Cübbeli Ahmet Hoca "Patrikhane'yi yeniden iade etmeyi istiyorlar. Ayasofya'yı yeniden eski haline çevirmeyi düşünüyorlar" diyerek Dünya Bankası'nın Balat sınırları içerisindeki projelere 30 milyar dolarlık yatırım yapmak istemesine dikkat çekti. 

Önceki yönetimlerin bu konuda büyük hatalar yaptıklarını belirten Cübbeli Ahmet Hoca, bu hatalar sonucunda Balat'ın Nişantaşı'na çevrildiğini, burada filmler diziler çevrildiğini, tüm bunların Müslümanların gözü önünde olduğunu belirterek Balat'ta evi olanların yabancılara satmamasını, satacaklarsa da en azından Müslüman kişilere satmaları gerektiğini söyledi.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@