Çukur'un Yıldızı Aras Bulut İyinemli 300 Bin TL'ye Yürüyen Ev Satın Alıp İzmir Seferihisar'a Kurdurdu

Show TV'de yayınlanan fenomen dizi Çukur'un yıldızı ünlü oyuncu Aras Bulut İyinemli trende uyarak yürüyen küçük ev olarak bilinen tiny house yaptırdı. Ünlü oyuncunun bu evi bir süre önce Seferihisar'da satın aldığı araziye yerleştirdiği bildirildi.

Çukur'un Yıldızı Aras Bulut İyinemli 300 Bin TL'ye Yürüyen Ev Satın Alıp İzmir Seferihisar'a Kurdurdu

Pandeminin etkisi ile dünyada emlak sektöründe yeni trendler etkisini göstermeye başladı. Son aylarda tüm dünyada yükselişte olan emlak trendi ise tiny house oldu. Küçük ev denilen bu yeni ev modeli eklenen donanımla yürüyen ev de olabiliyor. Küçük evlerin sektöre giriş dönemi ise 2008 mortage krizi olmuştu. İnsanlar ömür boyu ev kredisi ödemek yerine bu küçük evlerde yaşamaya başladılar.

Kalabalıktan uzak izole yaşamların ihtiyacına karşılayan bu küçük evlere olan ilgi Türkiye'de de artmaya başladı. Ünlü isimler de lüks evlerinin yanı sıra tiny house satın alarak kendilerine alternatif bir yaşam alanı oluşturuyorlar.

TİNY HOUSE ALAN ÜNLÜLER ARASINA ARAS BULUT İYİNEMLİ DE KATILDI

Çukur dizisinde Yamaç Koçovalı karakterini canlandıran Aras Bulut İyinemli de tiny house küçük ev trendine katıldı. İzmir Seferihisar'da bir süre önce yatırım amacıyla bir arazi satın alan Aras Bulut İyinemli bu arazinin üzerine büyük ve lüks bir ev inşa etmek yerine farklı bir yol izledi. Arazinin içine bir tiny house küçük ev yerleştiren Aras Bulut İyinemli kendisine farklı bir yaşam alanı oluşturdu. Aynı zamanda yürüyebilen ev istenildiği zaman kolay bir şekilde bir başka araziye yerleştirilebiliyor.

Çukur'un Yıldızı Aras Bulut İyinemli 300 Bin TL'ye Yürüyen Ev Satın Alıp İzmir Seferihisar'a Kurdurdu - Resim 1

300 BİN TL'YE SATIN ALDI

Aras Bulut İyinemli Çukur dizisinin çekimlerinden fırsat buldukça İzmir Seferihisar'a giderek küçük evinin tadını çıkarmaya şimdiden başladı. Evini kendi isteğine göre dekore ettiren Aras Bulut İyinemli bu ev için toplam 300 Bin TL harcama yaptı. Tekerlekler üzerinde kurulu olan küçük evde Aras Bulut İyinemli doğanın ortasında herkesten uzak sakin günler geçiriyor. Ünlü oyuncuya yanından ayırmadığı köpeği de eşlik ediyor.

Öte yandan Aras Bulut İyinemli yaz planını da bu küçük ev üzerine yaptı. Çukur dizisi final yaptıktan sonra kız arkadaşı Bige Önal ile Seferihar'a yerleşecek olan ünlü oyuncu tüm yazı burada geçirecek.