Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan FOX TV'ye Çok Sert Yalan Haber Tepkisi

Azerbaycan ziyareti öncesinden basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, FOX TV'ye sert eleştirilerde bulundu.

GÜNDEM 25.02.2020 - 10:17 15.07.2021 - 00:09 Emlak 365

Azerbaycan ziyareti öncesinden basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, FOX TV'ye sert eleştirilerde bulundu. Bu konuda yalan haber yapmayın diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamaları haberimizde.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Esenboğa Havalimanı'nda basın açıklamasında bulundu.Azerbaycan'a yapacağı ziyaret öncesinde gündemde yer alan tüm konulara dair açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan Libya, İdlib, Koronavirüs konularına değindi. Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasının bir bölümünde ise FOX TV'yi sert sözlerle eleştirdi. CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN FOX TV'YE ELEŞTİRİCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan konuşmasında, FOX TV'de yayınlanan bazı haberlerin gerçeği yansıtmadığını ifade etti. Bu konuda Libya'da şehit olan askerlerimize ilişkin açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan şu ifadeleri kullandı. "Bakın FOX önce gazete olsun. FOX önce ciddi bir medya mensubu olsun. Bunu bir defa öğrenmemiz lazım. Yalan haber üretmeyi bırakın. Beni muhalefet mi yargılayacak, muhalefet önce kendini yargılasın. Milyonlarca insan ülkesini terk ediyor, Bay Kemal bunların hesabını sormuyor, kalkıp bize akıl vermeye çalışıyor. O aklı kendine sakla da bir işe yarasın hiç olmazsa.Libya’da iki tane şehidimiz var. Suriye Milli Ordusu’ndan eğitici kadromuzda orada olanlar var. Hafter’in yanında Wagner’in ne işi var, bunu sorsunlar… Bizimle beraber olan bu kardeşlerimizin oraya gidişlerinin de manevi bir boyutu var ama Bay Kemal bundan anlamaz"


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@