Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Diyarbakır Mitingi ve Açılış Töreni Programı İle Saatleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan Diyarbakır ziyareti için merakla beklenen programı açıklandı. Erdoğan ilk olarak AK Parti Diyarbakır Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı ardından da Bismil Ovası Tarımsal Sulama Tesisleri, Diyarbakır Tekstil OSB 30 Fabrika, 4. Otosanayi Sitesi ve Yapımı Tamamlanan Diğer Projelerin Açılış Töreni etkinliğine katılacak. Erdoğan Diyarbakır'a ne zaman gelecek 2021?

Gündem 09.07.2021 - 11:21 09.07.2021 - 11:21 Emlak 365

Koronavirüs salgını nedeni ile programlarına uzun bir süre ara vermek zorunda kalan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tedbirlerin kaldırılması ile programlarına dönüş yaptı. 9 Temmuz 2021 tarihli açıklanan günlük program kapsamında Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün Diyarbakır ziyareti için şehri ziyaret edecek. 

ERDOĞAN DİYABAKIR'A NE ZAMAN GELECEK 2021?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugünkü programını Diyarbakır'a ayırdı. Erdoğan Diyarbakır ziyaretleri kapsamında ilk olarak saat 11:00 itibari ile AK Parti Diyarbakır Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı için düzenlenecek olan etkinliğe katılacak. 

Sezai Karakoç Kültür Merkezinde düzenlenecek olan toplantı sonrasında Erdoğan ikinci etkinliğine katılmak üzere Diyarbakır Valiliği önüne gelecek. Diyarbakır Valiliği önünde düzenlenecek olan Bismil Ovası Tarımsal Sulama Tesisleri, Diyarbakır Tekstil OSB 30 Fabrika, 4. Otosanayi Sitesi ve Yapımı Tamamlanan Diğer Projelerin Açılış Töreni için yapılacak etkinlikte Cumhurbaşkanı Erdoğan vatandaşlarla bir araya gelecek. 

Program kapsamında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 2,5 senelik sürenin ardından yeniden Diyarbakırlılarla buluşmuş olacak. 

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN CUMA NAMAZINI NEREDE, HANGİ CAMİDE KILACAK?

Diyarbakır'da terör örgütleri tarafından başlatılan sokak eylemleri nedeni ile harabeye dönen Sur bölgesini de ziyaret edecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Cuma Namazını bugün Diyarbakır'da Sur ilçesinde yer alan Fatih Paşa Kurşunlu Camisinde kılacak. 

Şehirde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gelişi öncesinde hazırlıklar tüm hızı ile devam ederken hummalı çalışmalar sabah saatlerinde başladı. Erdoğan'ın geçiş güzergahında yer alan cadde ve sokaklarda belediye ekiplerinin temizlik çalışmaları başlarken şehirde güvenlik önlemleri de arttırıldı.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@