Defne Samyeli Ev Sahibinden Korunma Talebi İle Mahkemeye Başvuruda Bulundu!

Cem Yılmaz ile olan ilişkisi ve ayrılıkları sonrasında sıklıkla magazin haberlerine konu olan Defne Samyeli bir süredir ise ev sahibi ile yaşadığı anlaşmazlık nedeni ile gündemde yer alıyordu.

Defne Samyeli Ev Sahibinden Korunma Talebi İle Mahkemeye Başvuruda Bulundu!

Cem Yılmaz ile olan ilişkisi ve ayrılıkları sonrasında sıklıkla magazin haberlerine konu olan Defne Samyeli bir süredir ise ev sahibi ile yaşadığı anlaşmazlık nedeni ile gündemde yer alıyordu. Ev sahibi tarafından kirasını ödemediği iddiası ile hakkında tahliye ve icra davası açılan Defne Samyeli biriken borcunu ödedikten sonra ise karşı bir hamlede bulundu.

DEFNE SAMYELİ İLE EV SAHİBİ YUSUF ARAZ ARASINDAKİ HUKUK MÜCADELESİ SÜRÜYOR!

Kemerburgaz'da oturduğu lüks villasının kirasını ödemediği iddiası ile ev sahibi ünlü iş adamı Yusuf Araz tarafından güzel oyuncu hakkında dava açılmış, davayı kaybeden Samyeli ev sahibine üç aylık kira tutarı olan 45 bin TL’nin içinde olduğu toplam 234 bin 671 liralık ödeme yaparak hakkındaki tahliye davasını durdurmuştu.

Eski haber spikeri, yeni oyuncu ve şarkıcı Defne Samyeli ise ev sahibinin kendisini küçük düşürmek için bu davayı açtığını iddia ederek karşı tazminat davası açmış, mahkeme de 50 bin liralık tazminat davasında güzel sunucuyu haklı bularak 20 bin lira tazminat ödenmesine karar vermişti.

Defne Samyeli son olarak ise ev sahibi hakkında uzaklaştırma kararı alınması talebi ile mahkeme başvuruda bulundu. Samyeli'nin avukatı yapmış olduğu açıklamasında “Yusuf Araz ile avukatı, Defne Samyeli’yi küçük düşürücü, saygınlığını ve itibarını zedeleyici demeçler vermiştir. Samyeli, bir kadın olarak sistematik bir şekilde baskıya maruz kalmıştır" uzaklaştırma talebinde bulunduklarını duyurdu. Ancak mahkeme taraflar arasında akrabalık ilişkisi bulunmadığı ve bir tarafın ısrarlı takibinin bulunmadığını gerekçe göstererek davayı reddetti.