Demet Şener Evlendikten Sonra Oturduğu Yeni Evi ve Resimleri İle Gündemde!

Demet Şener yeni evi ile gündemdeki yerini koruyor. Sosyal medya hesabından yeni evinin resimlerini paylaşmaya devam eden ünlü isme beğeni yağıyor!

Emlak Magazin 27.07.2019 - 19:00 15.07.2021 - 00:14 Emlak 365

Demet Şener yeni evi ile gündemdeki yerini koruyor. Sosyal medya hesabından yeni evinin resimlerini paylaşmaya devam eden ünlü isme beğeni yağıyor!

Milli Basketbolcu İbrahim Kutluay ile yaptığı evlilikten 2 çocuğu bulunan Demet Şener olaylı boşanma sonrasında ani bir karar ile Cenk Küpeli ile evlenmişti. Cenk Küpeli'nin ailesinden kimsenin düğünde olmaması Demet Şener için "istenmeyen gelin" iddialarının ortaya atılmasına neden olurken Demet Şener yeni evinin resimlerini paylaşmaya devam ediyor. Demet Şener Yeni Evine Aşık Oldu! Evi ile ilgili sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlar ile adından söz ettirmeye devam eden Demet Şener her fırsatta yeni evine olan sevgisini dile getirmekten de çekinmiyor. Evinde verdiği birbirinden güzel pozlarla gündemde kalmayı başaran Demet Şener takipçilerinden ise güzel yorumlar almayı sürdürüyor. İlerleyen yaşına rağmen fiziğini korumayı başaran Demet Şener yoga resimleri de paylaşıyor. Demet Şener'in Yeni Evi 

Hayvan sevgisi ile tanınan Demet Şener köpeklerini yanından hiç ayırmıyor. 

Evinde her masada taze çiçekler bulunduran Demet Şener dekorasyon konusunda yapma çiçekleri tercih etmiyor. 

Demet Şener son olarak paylaştığı bu resmin altına takipçilerinden yardım isteyerek "halı sermeli mi, sermemeli mi?" diyerek fikir sordu. 

Demet Şener yeni evinde de sık sık yakın arkadaşlarını misafir ediyor. 

Ve her zaman olduğu gibi yoga resimleri paylaşmayı ihmal etmiyor. 

Demet Şener'in Yeni Evinin Mutfağı 

Evinde asansörü de olan güzel yıldız asansörü kullanmamayı tercih etmiş gibi görünüyor.  Emlak365.com
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@