Deprem Kahini Hoogerbeets Türçe Tweet Attı: 7.0 Büyüklüğünde Depremler Olabilir!

Dünyaca ünlü deprem uzmanı Frank Hoogerbeets sosyal medya hesabı üzerinden Türkçe tweet atarak son depremleri değerlendirdi.

GÜNDEM 24.01.2020 - 10:03 15.07.2021 - 00:10

Dünyaca ünlü deprem uzmanı Frank Hoogerbeets sosyal medya hesabı üzerinden Türkçe tweet atarak son depremleri değerlendirdi. İşte deprem kahininin son tahminleri ve yeni değerlendirmeleri...

Türkiye resmen deprem fırtınası etkisi altına girerken peş peşe gelen deprem haberleri vatandaşın panik etkisi altına girmesine neden oldu. BÜYÜK DEPREM NE ZAMAN OLACAK?29 Eylül tarihinde meydana gelen 5.8 şiddetindeki depremin ardından açıklamada bulunan Hollandalı Deprem Kahini Hoogerbeets o tarihte yapmış olduğu değerlendirmesinde  "Dün baktığımızda 4.9 oldu bugün baktığımızda ise 5.7 şiddetinde oldu.Bu kesinlikle daha da şiddetlenecek gibi görünüyor. Bir açıdan baktığınızda gerçekten şanslı hissedebiliriz kendimizi, çünkü bu bizim için bir uyarı niteliğinde. Bunu söylemek oldukça güç. Belki önümüzde 6 veya 7 büyüklüğünde depremler olabilir. Ama bu 1 yıl da 10 yıl da alabilir'" değerlendirmesinde bulunmuştu. TÜRKÇE TWEET ATTI, LİN HAKKINDA SORU SORMAYIN DEDİ! Daha önce çok sayıda başarısız deprem tahmini yapan Bay Lin tarafından gelen son başarılı deprem tahmini hakkında çok sayıda soru gelmesi üzerine Frank Hoogerbeets Türkçe tweet atarak atmosferik elektrik ölçümleri lokasyon belirleyemez yanıtını verdi. 

Emlak365.com 


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@