Düşük Bütçe İle En Uygun Tatil: Temmuz'da Masrafsız Gezilecek Yerler ve Temmuz Ayı Tatil Önerileri

Temmuz ayına sayılı günler kala bu sene Kurban Bayramı tatilinin de bu ay içerisine denk gelmesi ile gözler tatil rotalarına çevrilmişti. Temmuz ayı tatil önerileri ve araba ile tatil rotaları!

Gezi / Seyahat Rehberi 22.06.2022 - 13:05 22.06.2022 - 13:19 Gülcan Özer

Döviz kurlarında yaşanan yükseliş ve pandemi sonrası yabancıların yoğun ilgisi üzerine ne yazık ki otellerin rezervasyon fiyatları cep yakmaya başlamıştı. Temmuz ayında en ucuz otellerde dahi 5 günlük tatil fiyatının çift hanelere ulaşması ile vatandaş ucuz tatil rotaları araştırmaya başlamıştı. 

En az oteller kadar kiralık yazlık ve villa fiyatları için de rekor zamlar yapılmasının ardından vatandaşlar Temmuz ayında araba ile tatil önerileri aramaya başlamış, otel ve kiralık villa yerine alternatif tatil rotaları aramaya başlamıştı. Vatandaşlar ekonomik tatil önerileri ararken Temmuz ayı tatil önerileri açıklandı. 

TÜRKİYE'NİN MALDİVLERİ SALDA GÖLÜ TEMMUZ AYI'NIN VAZGEÇİLMEZ TATİL ROTASI! 

Temmuz ayında gidilmesi, görülmesi gereken yerler ve tatil önerileri arasında yer alan Salda Gölü koruma altına alınmıştı. Bakanlığın özel koruması altına giren Salda Gölü NASA tarafından da fotoğrafının paylaşılması ile dünya çapında büyük bir üne kavuşmuştu. 

salda gölü tatil önerisi temmuz

Burdur'un Yeşilova ilçesine bağlı olan Salda Gölü kamp kurmak ve deniz kenarında çadır açmak isteyen kişilerin de gözdesi haline gelmişti. Hem hafta sonu hem de hafta içi tatil önerileri arasında Salda Gölü öne çıkıyor. 

datça tatil önerisi

TATİLCİLERİN GÖZDESİ DATÇA BUTİK OTELLERİ VE PANSİYONLARI İLE UCUZ TATİL İMKANI SUNUYOR! 

Türkiye'nin en gözde tatil rotası arasında yer alan Datça otelleri yine yüksek fiyatları ile cep yakarken 5 yıldızlı oteller yerine butik oteller ve pansiyonlar ucuz tatil rotası arayan kişilere hitap ediyor. Datça aynı zamanda komşu olan diğer tatil cennetleri ile araçlarıyla gezerek tatil yapmak isteyen kişilerin de Temmuz ayı tatil rotası üzerinde yer alıyor. 

kaş tatil önerisi temmuz

KAŞ TATİL ÖNERİSİ: TEMMUZ AYINDA KAŞ'A GİDİLİR Mİ?

Deniz tatili yapmak isteyen kişilere hitap eden Kaş bakir koyları ile yat turları için de uygun rota arasında bulunuyor. Kaş'ta otel fiyatları yüksek olduğu için ucuz pansiyonlar yine öne çıkıyor. 

amasra tatil önerisi temmuz

UCUZ DENİZ TATİLİ ÖNERİSİ ARAYANLARA: AMASRA'NIN DENİZİ NASIL, TEMMUZ AYINDA AMASRA'DA DENİZE GİRİLİR Mİ?

Deniz tatili yapmak isteyen kişilere en uygun tatil rotası Amasra olarak öne çıkarken bölgede çok sayıda günlük ve haftalık pansiyonlar yer alıyor. Arabası olan kişiler hafta sonu günlük plaj ve denizlerden yararlanabilirken temiz denisi ve kumsal plajı da sakin denizi ile bu ilimizi öne çıkarıyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@