Düzceliler TOKİ İle Ev Sahibi Olacak: Yeni Konutlar Yolda!

TOKİ, Düzce ilindeki yeni projesini açıkladı. Düzce'de inşa edilecek 62 yeni konut ile Düzceliler ev sahibi olma şansı yakalayacak.

Toki 12.01.2022 - 10:59 12.01.2022 - 10:59 Büşra Uluşen

Çevre, Şehircilikve İklim Değişikliği Bakanlığı bünyesinde hizmet veren Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 2022 projelerini bir bir sıralıyor. 

Hemen hemen her gün yeni konut projesi açıklayan TOKİ, her şehirde yaşayan düşük ve orta gelirli vatandaşları ev sahibi yapmak için kolları sıvadı. 

TOKİ, yeni projesi için Düzce'yi seçti. Düzce'de 63 yeni konut inşa edilerek çok yakında yeni sahiplerine teslim edilecek. 

TOKİ DÜZCE'DE 63 KONUT YAPACAK

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), konut projeleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. TOKİ, yaptığı son duyuru ile Düzce'de 63 konut inşa edeceğini açıkladı. 

TOKİ'nin yeni projesi Düzce ili, Merkez ilçesi, Beyciler Mahallesi'nde gerçekleştirilecek. Bu konumda 63 yeni konutun inşaatının yanı sıra altyapı ve çevre düzenlemesi işi de yapılacak. 

toki düzce ihale

Merkez ilçesi Beyciler mahallesi'nde yapılacak konut projesi için ihalesi 13 Ocak 2022 Perşembe saat 14.00'te gerçekleştirilecek. 

İhale için teklifler EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra e-imza ile imzalanarak, ihale saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecek. 

TOKİ Düzce projesi ihalesine ilişkin detaylı bilgiler TOKİ'nin resmi internet sitesi üzerinden yayınlandı. Detayları öğrenmek için TOKİ'nin internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@