Ekrem İmamoğlu: İstanbul Turizm Platformu Kuruldu!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu İstanbul'un turizm gelirlerini arttırmak için İstanbul Turizm Platformu kurduklarını duyurdu. Detaylar haberimizde!

GÜNDEM 18.11.2019 - 17:17 15.07.2021 - 00:12 Emlak 365

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu İstanbul'un turizm gelirlerini arttırmak için İstanbul Turizm Platformu kurduklarını duyurdu. Detaylar haberimizde!

İstanbul Turizm Platformu tanıtım etkinliği gerçekleştirildi. Türkiye'nin göz bebeği olan İstanbul'un turizm pastasından daha fazla pay almasını sağlamak için yapılan çalışmalar vatandaşa aktarıldı. İstanbul Turizm Platformu Kuruldu! Ekrem İmamoğlu resmi twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımda "İstanbul Turizm Platformu’nu kurduk. İstanbul tarihi ve kültürel varlığıyla çok zengin bir yapıya sahip, şehri her değeriyle koruyup tüm bileşenleriyle geleceğin turizmine hazırlayacağız. Şehrimizin turizm potansiyelini hep birlikte açığa çıkartacağız" dedi. İmamoğlu yapmış olduğu konuşmasnıda bazen toplumsal, bazen de ticaret amaçlı olarak çalışacaklarını belirttiği turizm platformu ile İstanbul'un turizm gelirlerinin katlanarak artacağını duyurdu. Şehre ihaneti önleyeceklerini belirten İmamoğlu “Göreceksiniz ileride, birçok hususta yine bir platform oluştuğunu, orada her kesimin kendini bulduğunu, nasıl İBB ile entegre çalışabileceği, hissedebileceği platformlar oluşturacağız.Bunlar bazen, sosyal, ticari ve toplumsal hedeflere dönük olacak. Çünkü biz, en baştan şunu söylemiştik: Ben İBB Başkanıyım, ama bu kenti sizinle bir arada ve birlikte yönetecek kadar da akıllıyım. Tek başına yönetmek, akıl işi değil biliyorsunuz.Sizleri sürece katarak, sizlerin deneyimleri, donanım ve birikimiyle beraber onları koordine ederek, yönetme konusundaki kararlılığımızı belirtmek istiyorum” dedi.

Emlak365.com 


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@