Elçin Sangu'nun Evi Nerede, Elçin Sangu Nerede Yaşıyor?

Hem oyunculuğu hem de güzel sesi ile izleyenleri kendisine hayran bırakan Elçin Sangu 15 milyon lira ödeyerek Boğaz manzaralı ev satın aldı.

EMLAK MAGAZİN 06.08.2018 - 21:45 15.07.2021 - 00:20 Emlak 365

Hem oyunculuğu hem de güzel sesi ile izleyenleri kendisine hayran bırakan Elçin Sangu 15 milyon lira ödeyerek Boğaz manzaralı ev satın aldı. Peki, Elçin Sangu nerede oturuyor?

Henüz 32 yaşında olan Elçin Sangu hem rol aldığı dizi hem de reklam filmlerinden elde ettiği kazancını gayrimenkule yatırmayı tercih etti. Sangu 15 milyon lira ödeyerek son derece lüks bir siteden ev aldı. Sangu'nun bu kararı vermesindeki en büyük pay ise sitenin yüksek güvenlik imkanları oldu. Bir önceki evinin hayranları tarafından öğrenilmesi nedeni ile zor günler geçiren Sangu Boğaz manzaralı ev için tam 15 milyon lira para ödedi. Evi Tam 400 Metrekare Elçin Sangu Ortaköy'de yer alan Boğaz manzaralı bir sitede oturuyor. Ancak hayranlarının ünlü sanatçıyı evinde rahatsız etmemesi için sitenin adı sır gibi saklanıyor. Sangu bundan bir önceki evini de 800 bin lira ödeyerek satın almıştı. Ancak evinin adresi bir şekilde ifşa olunca güzel yıldız evinden çaresiz bir şekilde taşınmak zorunda kaldı. Sangu İtalyan tasarımcının imzalarını taşıyan evinde yüksek güvenlik önlemleri alındığı için gönül rahatlığı ile otururken yakın çevresine de çok mutlu olduğunu ve son derece doğru bir karar verdiğini söylediği öğrenildi. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@