Emina Jahovic Mustafa Sandal İle Komşu Olacağı Haberleri Üzerine Açıklama Yaptı!

Boşanmaları ile bir anda magazin basınının gündemine bomba gibi düşen Mustafa Sandal ve Emina Jahovic arasında sular durulmuyor! 2 çocukları olan Emina Jahovic ile Mustafa Sandal sürpriz bir karara imza atarak boşanacaklarını duyurmuştu.

EMLAK MAGAZİN 18.03.2019 - 22:00 15.07.2021 - 00:17 Emlak 365

Boşanmaları ile bir anda magazin basınının gündemine bomba gibi düşen Mustafa Sandal ve Emina Jahovic arasında sular durulmuyor!

2 çocukları olan Emina Jahovic ile Mustafa Sandal sürpriz bir karara imza atarak boşanacaklarını duyurmuştu. Boşanmanın ardından Mustafa Sandal ortak oturdukları evden Zorlu Rezidansa taşınma kararı alırken Emina Sandal ise 15 milyon dolar değerindeki Çubuklu Vadi Konaklarında yer alan 4 katlı villada çocukları ile yaşamaya devam etmişti. Emina Jahovic Taşınıyor! Oturduğu 4 katlı villanın çocuklarının okuluna uzak olması nedeni ile taşınma kararı alan Jahovic çocuklarının babalarına yakın olmalarını istediği için Mustafa Sandal'a komşu olmaya karar verdi. Haberin magazin basınında çok fazla yer alması nedeni ile açıklama yapan Emina Jahovic "Evet taşınıyorum. Ama Mustafa'ya komşu olarak değil. Çocuklar okula ve babalarına yakın olsunlar diye" diyerek taşınma iddialarını kabul etti. Milyon Dolarlık Rezidansta Eski Eşine Komşu Olacak! Milyon dolarlık rezidanslardan birine taşınacak olan Emina Jahovic boşandığı eşi ile beraber aynı rezidansta yaşıyacak. Çocukları bu sayede istedikleri her an babalarını görme fırsatı elde edecek. Bunun yanı sıra Zorlu rezidansın çiftin ortak çocuklarının okuluna da son derece yakın olduğu öğrenildi. Haber Kaynağı: Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@