Emlak İş İlanları! İnşaat Mühendisi, İnşaat Teknikeri ve İnşaat Teknisyeni Alımı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanları arasında inşaat sektörü için yayımlanmış çok sayıda kadro bulunuyor.

EMLAK İŞ İLANLARI 26.03.2020 - 00:30 15.07.2021 - 00:08 SERHATMEDYA

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanları arasında inşaat sektörü için yayımlanmış çok sayıda kadro bulunuyor. Emlak sektörü iş ilanları kapsamında yayımlanan bu duyurulara dair kadro kontenjan detaylarını, başvuru koşullarını ve ilanlara başvuruda bulunacak olan vatandaşların yapmaları gereken işlemleri tek tek aktarıyoruz.

Emlak sektörü için yayımlanan yeni ilanlar Mart ayı sonu Nisan ayı başı dönemi için yeniledi.Türkiye geneli faaliyetlerine devam eden bazı firmalar tarafından yayımlanan bu ilanlarda inşaat alanına ilişkin teknik personel alımları olacağı bildirildi. Bu alımlar için yayımlanan yeni duyuruları ise emlak365.com olarak haberimizde derledik.EMLAK SEKTÖRÜ İŞ İLANLARIEmlak sektörü iş ilanları kategorisinde yayımlanan yeni duyurularda yer alan teknik personel kadroları hem lise, hem önlisans hemde lisans mezunları için duyuruldu. Bu kapsamda lisans mezunu adaylar için mühendis, önlisans mezunu adaylar için tekniker ve lise mezunu adaylar için ise teknisyen pozisyonları yayımlandı. İlanlarda yer alan bir önemli detaylar ise alımların yapılacağı şehirler. Bu kapsamda firmalar büyük şehirler için daha çok ilan yayımlarken Türkiye geneli farklı şehirler için de çok sayıda duyuru İŞKUR'da yer aldı. Tüm bu bilgilerin ışığında İŞKUR üzerinden yayımlanan emlak sektörü inşaat alanı iş ilannlarında sizler için derlediğimiz kadrolar şunlar; İnşaat Mühendisi kadrosu için Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan açık ilan sayısı: 27İnşaat Teknolojisi Teknikeri kadrosu için Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan açık ilan sayısı: 65İnşaat Teknolojisi Teknisyeni kadrosu için Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan açık ilan sayısı: 20BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?Emlak sektörü adına yayımlanan bu iş ilanlarına başvuruda bulunacak olan adaylar öncelikle İŞKUR'da üyelik oluşturacaklar. Daha sonra adaylar bu üyelikleri sisteme giriş yapacaklar. İş ilanları arama sayfası üzerinden kadronun adını yazıp aradıkları kadroya dair tüm ilanları görüntüleyecekler. Bu işlemlerin ardından ilanları inceleyen adaylar İŞKUR üzerinden başvuruda bulunabilecekler.Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@