Emlak Milyoneri Haldun Demirhisar İle Serenay Sarıkaya Sevgili Oldu İddiası Gündemi Sarstı!

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya ile emlak milyoneri Haldun Demirhisar arasında çıkan aşk iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü. Serenay Sarıkaya tarafından önceki günlerde yalanlanan bu iddia tekrar alevlendi. Nedeni ise iş insanı Haldun Demirhisar ile Göcek'te baş başa görüntülenmesi. Serenay Sarıkaya ile Haldun Demirhisar sevgili mi? Emlak Milyoneri Haldun Demirhisar kimdir?

Emlak Milyoneri Haldun Demirhisar İle Serenay Sarıkaya Sevgili Oldu İddiası Gündemi Sarstı!

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya yaşadığı aşklar ile gündemde kalmaya devam ederken bir başka iddia ile gündeme bomba gibi düştü. Çağatay Ulusoy, Kerem Bursin ve Cem Yılmaz gibi çok ünlü isimlerle aşk yaşayan Serenay Sarıkaya hakkında son aşk iddiası ise emlak milyoneri Haldun Demirhisar'a kalbini kaptırdığı şeklindeydi. Magazin gündemine bomba gibi düşen bu iddia üzerine herkes merakla taraflardan açıklama yapılmasını beklediler.

GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞEN AŞK İDDİASI

Serenay Sarıkaya'nın Haldun Demirhisar ile aşk yaşadığı iddiası sosyal medyanın da en çok konuştuğu konu haline geldi. Herkes net bir açıklama beklerken Serenay Sarıkaya ile Haldun Demirhisar aşkının detaylarını merak etmeye başladılar. Serenay Sarıkaya ile Haldun Demirhisar sevgili mi oldular?

ARALARINDA AŞK VAR MI?

Cem yılmaz ile uzun bir süre aşk yaşayan ve evliliğin kıyısından dönen Serenay Sarıkaya'nın Haldun Demirhisar ile aşk yaşamaya başladığının iddia edilmesi büyük yankı uyandırdı. Mimar ve işletmeci olarak bilinen Haldun Demirhisar ile Serenay Sarıkaya aşkının doğru olup olmadığına dair en net bilgiyi yine iddiaların odağındaki isimler verdiler. Serenay Sarıkaya sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak Haldun Demirhisar ile arasında çıkan aşk iddiası hakkında konuştu.

SERENAY SARIKAYA AÇIKLAMA YAPTI

Çok net bir açıklama yapan Serenay Sarıkaya, “Bugün hakkımda çıkan ve çok çirkin bir üslup kullanılan ilişki haberi kesinlikle asılsızdır. Haberde konu edilen kişi benim arkadaşımdır. Aramızda herhangi bir şekilde aşk ilişkisi yoktur. Bir kadının yalnızca güçlü bir erkekle sevgili olması halinde Arzu ettiği hayatı yaşayacağına dair imaları ve arkadaşıma yapılan çirkin saldırıları içeren yorumları şiddetle kınıyorum.” dedi.

Emlak Milyoneri Haldun Demirhisar İle Serenay Sarıkaya Sevgili Oldu İddiası Gündemi Sarstı! - Resim 1

AŞK İDDİASI NEREDEN ÇIKTI

Serenay Sarıkaya ile Haldun Demirhisar'ın bir teknede baş başa fotoğraflarının çekilmesi ile alevlenen aşk iddiası Serenay Sarıkaya'nın Haldun Demirhisar'ın Instagram hesabını takip etmesi ile güçlendiği iddia edilmişti. Ancak Serenay Sarıkaya yaptığı açıklama ile bu iddiayı tamamen yalanlayarak boşa çıkardı.

Emlak Milyoneri Haldun Demirhisar İle Serenay Sarıkaya Sevgili Oldu İddiası Gündemi Sarstı! - Resim 2

Haldun Demirhisar ile Göcek'te baş başa görüntülendi

29 yaşındaki Serenay Sarıkaya, Haldun Demirhisar’la yine Göcek’te görüntülendi. İkili, bu kez iş insanının çiftlik evinde kameraya yansıdı. Sarıkaya ve Demirhisar, ziyaretlerine gelen arkadaşlarını uğurladıktan sonra bahçede baş başa vakit geçirdi.

Emlak Milyoneri Haldun Demirhisar İle Serenay Sarıkaya Sevgili Oldu İddiası Gündemi Sarstı! - Resim 5


HALDUN DEMİRHİSAR KİMDİR?

Haldun Demirhisar oldukça varlıklı bir iş insanı olarak tanınmaktadır. Asıl mesleği mimarlık olan Haldun Demirhisar bu alanda başarılı çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca bir emlak zengini olarak da tanınmaktadır. Türkiye'nin en zenginleri listesinde de yer alan Haldun Demirhisar işletmecilik de yapmaktadır. Haldun Demirhisar The Stay, Plage İsolee Beach ve Kuum Beach gibi işletmelerin sahibi olarak bilinmektedir.