Emlak Sektörü İŞKUR İş İlanları! Emlak Komisyoncusu ve Emlak Danışmanı Aranıyor

İŞKUR üzerinden yayımlanan iş ilanları kapsamında emlak sektöründe iki farklı pozisyonda personel alımları yapılacağı duyuruldu. Bu iki pozisyon için iş arayanlar için firmalar hem koşulları hemde başvuruların nasıl yapılacağını açıkladılar.

Emlak İş İlanları 16.04.2021 - 04:09 16.04.2021 - 04:09 Emlak 365
Emlak sektöründe çalışacaklar için yapılan düzenlemeler, sektör içinde aranan personel sayısını artırdı. Ramazan döneminde iki farklı kadroda personel alacaklarını ilan eden firmalar adayların sağlamaları gereken şartları, alımların nasıl olacağını açıkladılar.

Emlak sektöründe iş arayanlar için ilan edilen açık kadrolar, açık kadrolar için duyurulan boş kontenjanlar, firmaların genel ve özel başvuru şartları sizlerle.

EMLAK SEKTÖRÜ İŞ İLANLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım duyurularında emlak sektörü için iki kadro ön planda.

Bu pozisyonlar gayrimenkul alım satım ve ofis içi işlemlerin yürütülmesi görevlerinde çalışacaklar. Firmaların ilanlarında yer alan kontenjanlar ramazan ayı nedeniyle azalmış olsa da halen Türkiye geneli farklı illerde personel alımları yapılacağı duyuruldu.

Güncel iş ilanlarına göre emlak sektörü için toplam 35 farklı ilan bulunuyor. Bu ilanların bazılarında bir personel istihdam edileceği ilan edilirken bazı firmalar tek duyuru ile çok sayıda personel alımı yapacaklarını bildiriyorlar. Bu kapsamda adayların tüm duyuruları yakından incelemeleri gerekiyor.

Ramazan Dönemi Güncel İş İlanları

Ramazan ayı içerisinde başvuruları alınacak iş ilanı sayısı 35. İki kadroya yapılacak alımlarda ilk kadro için 29, ikinci kadro için ise 6 iş ilanı yer alıyor. İşte o kadro ve kontenjanlar.

Emlak Ve Emlak Yönetimi Meslek Elemanı/Emlak Danışmanı kadrosu için İŞKUR'da yer alan iş ilanı sayısı 29.

Emlakçı/Emlak Komisyoncusu pozisyonunda personel alımı yapacağını ilan eden firmalar toplam 6 duyuru yayımladılar.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Emlak sektörü adına yayımlanan bu iş ilanlarına başvurular İŞKUR üzerinden yapılabilecek. Adaylar başvurularını yapmadan önce İŞKUR'da üyelik oluşturacaklar, üyeliği olan adaylar sisteme giriş yapacaklar. Kadrolara göre arama yapacak olan adaylar kendilerine uygun şartlarda bir iş ilanı bulduklarında İŞKUR üzerinden başvurularını kurumlara bildirecekler.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@