Emma Stone'un Malibu'daki Evi Rekor Fiyata Satışa Çıkarıldı!

Ünlü oyuncu Emma Stone, Malibu'da bulunan 1958 yılında yapılan 3 yatak odası ve iki banyosu olan evini rekor fiyata satışa çıkardı. İşte Stone'un milyon dolarlık evi.

Emlak Magazin 27.05.2022 - 15:24 27.05.2022 - 15:24 Gülşah Konuk Akın

La La Land, Cruella gibi filmlerin Oscar ödüllü ünlü oyuncusu Emma Stone, ABD Teksas eyaletinin Austin şehrinde bulunan lüks bir eve taşındı. Buraya taşındıktan sonra Malibu'da bir uçurumun kenarına inşa edilen evini 4,3 milyona satışa çıkardı. Üç yatak odası ve iki banyosu olan ev 1958 yılında inşa edildi. Emma Stone ile komedyen-yönetmen olan eşi Dave McCary, 2018 yılında bu evi 3,3 milyon dolara satın alarak yenilemişti ve 4 yıl aradan sonra da satışa çıkardılar.

emma-stone-evini-rekor-fiyata-satışa-çıkardı.webp

PASİFİK OKYANUSU MANZARALI

Çiftin evi 163 metrekare büyüklüğünde. Evin dev zamlarından Pasifik Okyanusu manzarası içeri giriyor. Yenilenen odalar, sanat stüdyosu, açık mutfağı, yemek odası ve şömine bulunan oturma odası oldukça göz alıcı bir görüntüye sahip. Çıkmaz sokağın en sonunda yer alan evin çevresi yemyeşil ağaçlarla çevrili durumda. Havadar olmasıyla dikkat çeken evin zemininde, tavanında ve duvarlarında beyaz renk tercih edilmiş. Bu ev dışında New York'da lüks bir dairesi olan Stone'un Los Angeles şehrinin Westwood bölgesinde de birçok mülkü bulunuyor.

emma-stone-evi

Emlakçı Eric Lavey, Emma Stone'un satılığa çıkardığı evine ilişkin Wall Street Journal'a yaptığı açıklamada, "Pasifik üzerinde asılı klasik bir 1958 Kaliforniya Orta Çağ evi." ifadelerini kullandı.

Başlarda ilişkilerini gizli tutmayı tercih eden Stone ve McCary, 2019 yılında nişanlandı ve 2020 yılında da evlendi. Çiftin ilk çocuğu mayıs ayında dünyaya geldi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@