Emperyalistlerin Oyunu Diyerek Aşı Olmadı, Koronavirüs Nedeni İle 52 Yaşında Hayatını Kaybetti

Gazetecilik yapan 52 yaşındaki gazeteci Berna Nuri Süer yakınlarının tüm ısrarına rağmen koronavirüs aşısı olmayı reddetti. 10 gün önce koronavirüs tanısı konan gazeteci hayatını kaybetti.

Emperyalistlerin Oyunu Diyerek Aşı Olmadı, Koronavirüs Nedeni İle 52 Yaşında Hayatını Kaybetti

Koronavirüs salgını ile mücadele tüm dünyada devam ederken ülkeler vatandaşlarını aşı olmaya iknaya çalışıyor. Sonbahar mevsimi gelmeden önce ülkelerin bir daha zorunlu karantina kararları almaması adına mutlaka toplumsal bağışıklık oranını yakalaması gerekiyor.

Aşıların bağışıklık süresi de tartışma yaratırken 3. doz hatta 4. doz aşı tartışmaları da sürüyor. Süreçte aşı olmak isteyen kişiler için Sağlık Bakanlığı yaş sınırını 15 yaşa kadar çekerken aşı olmak istemeyen kişiler ise sosyal medya üzerinden örgütlenerek alınan kararlara tepki gösteriyor.

AŞI KARŞITI GAZETECİ KORONAVİRÜS SALGINI NEDENİYLE HAYATINI KAYBETTİ!

52 yaşında olan evli ve 2 çocuk babası gazeteci Berna Nuri Süer ailesi ve arkadaşlarının tüm ısrarlarına rağmen "emperyalistlerin oyunu" diyerek koronavirüs aşısı olmayı reddetti. Yaklaşık 10 gün önce durumu ağırlaşan ve koronvirüs testi pozitif çıkan Süer İstanbul Büyükçekmece'de tedavi altına aldı.

Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen gazeteci Süer'in hayatını kaybettiğini arkadaşı gazeteci Bülent Denli duyurdu. Aşı karşıtı olan arkadaşına yapmış olduğu tüm uyarılara rağmen arkadaşının aşının emperyalistlerin bir oyunu olduğuna dair inancını yıkamadığını belirten Denli hem arkadaşının hem de kendisinin bu hastalığı kısa sürede atlatacağına inandıklarını belirterek "Sağlam, atletik bir yapısı vardı.

Çocukları küçüktü. Anneleri ile her gün ziyarete gidiyor çocuksu resimleri ve hadi iyileş baba mesajları ile moral veriyorlardı. 3-4 yaşındaki oğlunun son isteği babasının iyileşmesi ve evlerinin terasında her zaman olduğu gibi dans etmekti. Ona söz verdi.. Merak etme dans edeceğiz dedi... OLMADI ÇOCUK OLMADI... İNADINA YENİLDİN... BENİ, ÇOCUKLARINI VE EŞİNİ VE SENİ SEVENLERİ GÖZÜYAŞLI BIRAKTIN..." diyerek arkadaşının vefat haberini duyurdu.

aşı karşıtlarına kötü haber

AŞI KARŞITLARI SOSYAL MEDYADA ÖRGÜTLENMEYE DEVAM EDİYOR!

Aşı olmayacaklarını dile getiren aşı karşıtları sosyal medya üzerinden örgütlenmeye devam ederken son kabine toplantısı ile alınan zorunlu PCR testi kararına tepki gösteriyorlar. Hatırlanacağı üzere son kabine toplantısında alınan kararlar kapsamında kapalı yerlere giriş konusunda bir dizi karar alınmış, bazı kişilere PCR testi yaptırma zorunluluğu getirilmişti. Cumhurbaşkanı Erdoğan yapmış olduğu açıklamasında daha önce zorunlu aşıya karşı olduğunu dile getirmiş ve gönüllülük esası ile bu işin yapılması gerektiğini söylemişti.