Emre Karayel 1 Milyon Lira Ödeyerek Etiler'den Ev Aldı!

Bir Erkek Bir Kadın dizisi ile büyük bir üne kavuşan Emre Karayel bugünlerde ise tek kişilik tiyatro oyunu ile adından söz ettiriyor.

EMLAK MAGAZİN 24.05.2019 - 22:38 15.07.2021 - 00:15 Emlak 365

Bir Erkek Bir Kadın dizisi ile büyük bir üne kavuşan Emre Karayel bugünlerde ise tek kişilik tiyatro oyunu ile adından söz ettiriyor. Karayel yeni bir emlak yatırımı yaptı.

Ekranların sevilen yüzü ve aranılan oyuncusu Emre Karayel kazandığı paraları emlak yatırımında değerlendirmeye devam ediyor. Daha öncede yapmış olduğu emlak yatırımları ile adından söz ettiren Karayel bu seferde Etiler'de kendisine yeni bir ev aldığı haberleri ile gündeme geldi. Emre Karayel Yeni Evine 1 Milyon 150 Bin Lira Ödeyecek İstanbul Etiler'de yer alan süper lüks ev için Emre Karayel'in 1 milyon 150 bin lira ödedeği iddia edildi. Şu anda İstanbul'da sahnelediği Oksimoron isimli tek kişilik oyunu ile hayranları ile buluşan Karayel bir dönem kumarda kaybettiği paralar ile de sık sık haber oluyordu. Özellikle de Kıbrıs'ta sahne aldığı dönemlerde sık sık kumar oynadığı ve bu nedenle büyük paralar kaybettiği iddia edilen Karayel'in bir süre sonra bu nedenle bir daha Kıbrıs'a gitmeme kararı aldığı da söylenmişti. Gerçekten de Emre Karayel bir süredir yavru vatan Kıbrıs'tan gelen hiçbir teklifi kabul etmiyor. Kumarı tamamen bırakan Emre Karayel'in kazandığı paralır yeniden emlak sektörüne yönlendirdiği söyleniyor. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@