Erken Seçim İddialarına MHP Lideri Devlet Bahçeli'den Son Nokta

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli erken seçim olacak iddialarına dair açıklamalarda bulundu. Devlet Bahçeli bu konuda ortaya atılan iddiaları ele aldığı konuşmasında seçimler için 2023 yılını işaret etti.

GÜNDEM 28.11.2019 - 10:07 15.07.2021 - 00:12 Emlak 365

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli erken seçim olacak iddialarına dair açıklamalarda bulundu. Devlet Bahçeli bu konuda ortaya atılan iddiaları ele aldığı konuşmasında seçimler için 2023 yılını işaret etti.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türkgün Gazetesine açıklamalarda bulundu. Burada gündem konularını ele alan Devlet Bahçeli merak edilen konu başlıkları hakkında da açıklamalarda bulundu. Bu çerçevede son dönemlerde sık sık dile getirilen ve muhalefet partileri tarafındna gündemde tulan erken seçim konusuna değinen Devlet Bahçeli, seçimlerin ne zaman olacağına ilişkin bilgiler verdi. HERKES HESABINI 2023'E GÖRE YAPSINMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli gazeteye yaptığı konuşmasında öncelikle Suriye konusu üzerinde durdu. Burada ABD ve Rusya'nın faaliyetlerini eleştiren Devlet Bahçeli konuşmasında ayrıca terör örgütlerine yönelik operasyonları değerlendirdi. Geçtiğimiz günlerde CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu tarafından da dile getirilen erken seçim konusu hakkında da çok net ifadeler kullanan Devlet Bahçeli erken seçim olmayacağını ifade etti.MHP Lideri Bahçeli bu konuda HDP'nin açıklamalarına eleştirerek milletin seçimlerden yorulduğunu da ifade etti."HDP'nin ne işi olur sine-i milletle, onların dönüp dolaşacakları yer Kandil'in mağara kovuklarıdır, terörün sine-i melanetidir. Meydan okuyorlarmış, okusalar ne yazar okumasalar ne çıkar? Bizim durduğumuz yer bellidir. 28.Dönem Milletvekili Genel Seçiminin normal tarihi Haziran 2023'tür. Erken seçim talepleri yanlıştır. Herkes hesabını 2023'e göre yapsın. Milletimiz seçimlerden yorulmuştur. Siyasi polemikle geçecek vakit yoktur. HDP'nin peşine takılan CHP, İP ve SP'nin hali acıklıdır."Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@