Eşi Cinayete Kurban Giden Ece Erken'e Haciz Şoku! Miras Kavgası Büyüyor, Evine Haciz Geldi

Ece Erken, eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun cinayete kurban gitmesinin ardından büyük bir üzüntü yaşarken yaptığı açıklama ile miras peşine düşenleri eleştirmişti. Seren Serengil şok açıklamalar yaptı.

Emlak Magazin 09.03.2022 - 16:27 09.03.2022 - 16:27 Gülcan Özer

Ünlü Avukat Mahmut Şafakyazıcıoğlu sahibi olduğu restoranda 27 Ocak gecesi uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetmişti. Ece Erken ile evli olan Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ölümü tüm sevenlerini yasa boğarken ünlü sunucu dün eşinin 40'ı nedeni ile paylaştığı duygusal paylaşım ile sevenlerini gözyaşına boğmuştu. 

Eşinin ölümünün yasını tuttuğunu belirten Ece Erken, oğlu Eymen için hayata tutunma mücadelesi verdiğini, bu süreçte pek çok yakını ve akrabasını takipten çıkardığını, hakkında yapılan olumsuz eleştirileri okumadığını belirterek eşinin annesi başta olmak üzere ailesi ile arasının kötü olduğu iddialarını ise reddetmişti. Sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Ece Erken eşinin mirası nedeni ile yaşananları da eleştirmişti. 

SÖYLEMEZSEM OLMAZ PROGRAMINDA SEREN SERENGİL AÇIKLADI: ECE ERKEN'İN EVİNE HACİZ Mİ GELDİ?

Ece Erken dün sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımlar ile eşinin ölümünün ardından parasal konularda yaşadığı sıkıntıları dile getirmiş, Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun mirası üzerinden yapılanları eleştirmiş ve "Ben yasımı tutarken,katilleri paylaşırken şirkete ait mal varlığını Şafak sağken vekalet vermiş diye başkasının üstüne yapanlar bir yana, Sermaye artırımına gideceğim, mirası kabul edince bana para öde diyenler..." sözleri ile kendisinden büyük bir hızla para kaçırmaya çalışan kişiler olduğunu söylemişti. 

ece erken açıklama

ece erken açıklama 2

Ece Erken'in paylaşımının büyük yankı uyandırması üzerine Söylemezsem Olmaz programındaki eski partneri Seren Serengil bomba açıklamalar yaparak "Ece'nin evine haciz gönderiyorlar. Evin önünde arabalarını alıyorlar. Resmen talan ediyor. Mallarını tedbir koymaya kalktılar..." sözleri ile Erken'in evine haciz gönderildiğini iddia etti.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@