Ev Sahibi İle Mahkemelik Olmuştu! Defne Samyeli 45 Bin Liraya Ev Kiraladı

Evinin kirasını ödemediği iddiası ile ev sahibi ile mahkemelik olan Defne Samyeli taşındı. Samyeli'nin Etiler'de yeni bir villa kiraladığı ve aylık 45 bin TL kira ödeyeceği iddia edildi.

Emlak Magazin 15.10.2021 - 11:00 15.10.2021 - 11:00 Gülcan Özer

Cem Yılmaz ile yaşadığı ilişki ve ardından Serenay Sarıkaya polimiği ile magazin basınının gündemini uzun süre meşgul eden Defne Samyeli sonrasında ise ev sahibi ile yaşadığı kira krizi ile gündemde yer almıştı. Ev sahibinin yaptığı "kirasını ödeyemiyor" açıklamalarına tepki gösteren Samyeli ev sahibi hakkında kişisel itibarını zedelediği gerekçesi ile dava açmıştı. 

Ev sahibinin de karşı dava açtığı güzel yıldız son derece zorlu bir süreçten geçmiş, evinden taşınıp taşınmayacağı sorularına ise mahkeme süreci bitmeden evini boşaltmayacağı yanıtını vermişti. Süreçte güzelliği ile dikkat çeken Defne Samyeli Kemerburgaz'da bulunan villadan taşınma kararı aldı. 

DEFNE SAMYELİ TAŞINDI, 1 SENELİK KİRASINI PEŞİN ÖDEDİ! 

Kemerburgaz'da son derece lüks bir villada 2 kızı ile birlikte yaşayan Defne Samyeli ev sahibi ile yaşadığı sorunlar nedeni ile uzun süre gündemde kalmıştı. İlk olarak ev sahibinin kirayı ödemiyor açıklaması ile gündeme gelen güzel yıldız bu nedenle haber olması üzerine ev sahibine itibarını zedelediği gerekçesi ile tazmınat davası açmıştı. 

defne-samyeli-taşındı

Ev sahibinin tahliye davası açtığı güzel yıldız ile arasında tam bir mahkeme savaşı yaşanmış, Defne Samyeli mahkeme süreci bitmeden evini boşaltmayacağını açıklamıştı. TV100 tarafından yapılan habere göre güzel yıldız sorunlu evini boşaltma kararı aldı ve Kemerburgaz'dan Etiler'e taşındı. Defne Samyeli Etiler'den villa kiralarken aylık 45 bin TL olarak anlaştığı ev sahibine 1 senelik kira bedelini ise peşin ödedi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@