Eve Ahır Ekleme Kavgasında İki Aile Birbirine Girdi! 2 Kişi Yaşamını Yitirdi

Akraba olan iki aile evlere ahır yapma nedeniyle tartışma yaşadılar. Yaşanan tartışmalar sonrasında ise kavga çıktı. Çıkan kavgada ise akraba olan iki aileden 2 kişi öldü.

Gündem 18.11.2021 - 16:37 18.11.2021 - 16:37 Mustafa KARAGÖZ

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde yaşayan iki ailenin karşı karşıya geldiği olay kasım ayı başlarında meydana geldi. Viranşehir ilçesine bağlı Karakuzu kırsal Mahallesinde yaşayan iki akraba ailede ki bazı kişiler arasında ahır yapma kavgası çıktı. 

AKRABALAR ARASINDA YAŞANAN KAVGADA İKİ KİŞİ ÖLDÜ

Kırsalda bulunan arsaya bir aile ahır yapmak istedi. Diğer aile ise ahır yapılmasına karşı çıktı. Tartışmalar zamanla büyüdü. Daha sonra silahların kullanıldığı kavgaya dönüşen olayda 35 yaşında A.K. isimli kişi ile 26 yaşındaki A.K hayatlarını kaybettiler. Yaşamını yitiren iki kişinin kardeş oldukları açıklandı. Yaşamanı yitiren iki kardeşin yanında olayda 4 kişi yaralandı. 

Kavga Görüntüleri Ortaya Çıktı

ahır kavgası şanlıurfa

Ahır kavgasına dair bazı görüntüler de olaydan sonra ortaya çıktı. Görüntülerde kavga eden taraflar ve yerde yatan yaralılar görülürken tüm bunların yanında iki tarafın sürekli birbirine taş attığı görülüyor. Görüntülerde ayrıca kadınların kavgayı ayırmaya çalıştığı bunun yanında jandarma ekiplerinin de havaya ateş açarak tarafları uzaklaştırmak için çaba harcadığı görülüyor. 

Yaşanan kavga sonrası Jandarma ekipleri tarafından soruşturma başlatıldı. Soruşturma kapsamında ilk olarak kavgada yer 6 kişiyi yakaladı. Aramalarda bir de tabanca bulunurken şüphelilerin ifadelerinin alındığı ve işlemlerinin de devam ettiği açıklandı. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@