Evi Yangında Kül Olan Çılgın Sedat: Saadet Partisinden Geldiler, Cebime Para Koydular

Eşi ve 2 çocuğu ile birlikte İstanbul Beylikdüzü'nde oturmuş olduğu 3 katlı süper lüks villası çıkan yangın sonrasında kullanılamaz hale gelmiş ve küle dönmüştü.

Evi Yangında Kül Olan Çılgın Sedat: Saadet Partisinden Geldiler, Cebime Para Koydular

Eşi ve 2 çocuğu ile birlikte İstanbul Beylikdüzü'nde oturmuş olduğu 3 katlı süper lüks villası çıkan yangın sonrasında kullanılamaz hale gelmiş ve küle dönmüştü. İtfaiye ekipleri tarafından yapılan anında müdahaleye rağmen yaklaşık 25 dakikalık sürede ev tamamen kullanılamaz hale gelmişti.

EVİ KÜLE DÖNEN ÇILGIN SEDAT: TANIMADIĞIM İNSANLAR YARDIM EDİYORLAR!

Yaşanan yangın sonrasında ev kullanılamaz hale gelirken konu hakkında açıklama yapan Çılgın Sedat "Küçük oğlum Yağız aradı beni. Çığlıklar atarak ağlıyordu. Baba evimiz yanıyor diye bağırıyordu. Eşim yardımcı kızımız ile beraber yukarı katta temizlik yapıyormuş. Kız aşağıya çocuğun battaniyesini vermek için iniyor ve duman kokusunu alıyor.

Evi Yangında Kül Olan Çılgın Sedat: Saadet Partisinden Geldiler, Cebime Para Koydular - Resim 1

Hemen yukarı çıkıyor ve eşime haber veriyor. Aşağıya iniyor ve odalara bakıyorlar. Kapıyı açıyor ki alevler yüzüne vuruyor. Yangın elektrik kontağından çıkmış. Kısa sürede bütün ev yanıyor. Şu anda İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından bize bir otelde yer verildi. Orada kalıyoruz. Kısa sürede bu evi yeniden ayağa kaldırmak zorundayız. 11-12 aydır zaten çalışmıyorduk. Evde 500 bin liralık bir hasar var" diyerek yaşadıklarını anlattı.

Evi Yangında Kül Olan Çılgın Sedat: Saadet Partisinden Geldiler, Cebime Para Koydular - Resim 2

Tanıdığı, tanımadığı herkesin kendisine yardım ettiğini belirten Çılgın Sedat "Her yerden insanlar arıyor. Bunun partisi yok, herkes birlik olmuş. Tek yumruk gibi böyle herkesin araması çok güzel. Dün Saadet Partisi’nden geliyoruz dediler. Hiç daha önce görmedim, tanımıyorum. Cebime para koyup gittiler" dedi. Demet Akalın icra borçlarını karşılayacaklarını ve Alişan ile tüm ev eşyalarını alacaklarını söyledi.

SONRAKİ HABER