EYT'li Vatandaşları Umutlandıran Son Dakika Açıklaması! EYT Sorununu Ya Çözecekler Ya Çözeceğiz

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, emeklilikte yaşa takılan vatandaşların sorunlarına dair umut veren açıklamalarda bulundu.

GÜNDEM 21.02.2020 - 10:47 15.07.2021 - 00:09 Emlak 365

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, emeklilikte yaşa takılan vatandaşların sorunlarına dair umut veren açıklamalarda bulundu. EYT sorunun 2020 yılında çözülüp çözülmeyeceğine dair araştırma yapan vatandaşların mağduriyetleri ile ilgili konuşan Meral Akşener, EYT sorunun ya AK Parti tarafından çözüleceğini yada kendilerinin çözeceğini ifade etti.

Emeklilikte Yaşa Takılan vatandaşların merak ettikleri en önemli soru, EYT Yasasının 2020 yılında AK Parti hükümeti tarafından TBMM'de gündeme getirilip getirilmeyeceği noktasında. Siyasiler tarafından sık sık ele alınan EYT konusuna dair son açıklama ise İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'den geldi.EYT SORUNUNU ÇÖZECEĞİZİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener emeklilikte yaşa takılan vatandaşların sorunlarına dair açıklamalarda bulundu.Konuya ilişkin sözlerinde kamuoyunda destek oluşturmak istediklerini ve bunu başardıklarını ifade eden Meral Akşener, AK Parti hükümetine de çağrıda bulundu. EYT sorununun ya hükümet tarafından çözüleceğini yada kendilerin çözeceklerini ifade eden Meral Akşener konuşmasında şu ifadeleri kullandı. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in EYT Konuşması"Seçim yok. Propaganda yapmaya gezmiyoruz. Nutuk atmaya gezmiyoruz. İktidarı kötülemek üzere de gezmiyoruz. Ama sizlerin dertlerini kamuoyu ile paylaşıp bir kamuoyu baskısı, desteği oluşturmak istiyoruz. Biz bunu EYT'lilerde başardık. Henüz çözmediler ama çözecekler ya da biz çözeceğiz. Kardeşin kardeşe düşman olduğu, komşunun komşuya düşman olduğu o kutuplaşma siyasetinden bu ülkeyi çıkaracağız."


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@