Falcao'nun İstanbul'daki Evi Sosyal Medyayı Salladı!

Galatasaray'da oynadığı futbol ile adından söz ettiren Falcao İstanbul'da taşındığı yeni evi ile sosyal medyayı adeta salladı.

Emlak Magazin 11.10.2019 - 23:00 15.07.2021 - 00:13 Serhat Karaman

Galatasaray'da oynadığı futbol ile adından söz ettiren Falcao İstanbul'da taşındığı yeni evi ile sosyal medyayı adeta salladı. İşte o çok konuşulan süper lüks ev!

Kolombiyalı ünlü futbolcu büyük umutlarla tranfser olduğu Galatasaray'da henüz istediği performansa ulaşamasada taraftarın kalbine girmeyi başardı. İstanbul'a ilk geldiği dönemde Zincirlikuyu'da yer alan lüks bir rezidansa geçici olarak yerleşen ünlü futbolcu eşi ve 3 çocuğu ile yeni evine taşındı. Evinin Resimleri Sosyal Medyada Büyük Yankı Uyandırdı Falcao aiesi sonunda yeni evlerine taşındı. Bebek'de yeni evlerine taşınan çiftin evinin resimleri Falcao'nun eşi Lorelei Taron tarafından paylaşıldı.  Kolombiyalı yıldız Radamel Falcao yeni evi ile büyük hayranlık uyandırdı. Sosyal medyada kısa sürede yorum ve beğeni yağmuruna tutulan resimlerde evin etrafını çeviren yeşil alan büyük beğeni topladı. Şarkıcı olan eşi Lorelei Taron ve 3 cocuğu ile birlikte yeni evine taşınan yıldız futbolcu yeni evindeki ilk yürüyüşünü de gerçekleştirdi. 

Eşi ve çocuklar ile her sabah yeni evinde yürüyüş yaparak güne başlayan Falcao'nun son derece mutlu olduğu, arkadaşlarına alıştığı ve performansının günden güne arttıracağını söylediği öğrenildi. Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@