Farah Zeynep Abdullah Köy Evi Kiraladı!

Ailesi ile beraber Londra'da yaşamaya devam eden ekranların güzel yüzü Farah Zeynep Abdullah Türkiye özlemini köy evi kiralayarak gidermeye karar verdi.

Emlak Magazin 18.06.2019 - 21:00 15.07.2021 - 00:15 Serhat Karaman

Ailesi ile beraber Londra'da yaşamaya devam eden ekranların güzel yüzü Farah Zeynep Abdullah Türkiye özlemini köy evi kiralayarak gidermeye karar verdi.

Eser Yenerler ile yaşadığı aşkla bir dönem sürekli magazin basınının gündeminde yer alan Farah Zeynep Abdullah Çeşme Alaçatı'da köy evi kiraladı. Ekranların sevilen yüzü Londra'da beraber yaşadığı ailesi ile Türkiye ziyareti için köy evi kiralamaya karar verdi. 1 Ay Boyunca Çeşme'de KalacakRol aldığı pek çok film ve dizi ile adını duyuran Türk sinemasının önemli oyuncuları arasında yer alan Farah Zeynep Abdullah ani bir karar ile ailesinin yanına Londra'ya taşınma kararı almıştı. Türkiye özlemine daha fazla dayanamayan güzel oyuncu Hürriyet Gazatesi tarafından yapılan habere göre Çeşme'de tatil yapmaya karar verdi. Çeşme tatili için lüks villa kiralamak yerine sakin bir köy evini tercih eden Abdullah ailesi ile tatile başladı. 

Ağustos Ayında Yeni Filminin Çekimlerine Başlayacak Yapılan habere göre Abdullah Ağustos ayında yeni film çekimlerine başlayacak. Film çekimleri için yoğun bir tempoya girecek olan güzel yıldız çekimlerden önce hem ailesi ile beraber tatil yapacak, hem de enerji depolamış olacak. Filmin çekimleri de Alaçatı'da yapılacak ve böylelikle Abdullah çekimler boyunca ailesinden ayrılmak zorunda kalmamış olacak. Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@