Fatih Portakal'dan Ekrem İmamoğlu'na Zammın Ardından Küfür Eleştirisi

Haberci Fatih Portakal sunmuş olduğu ana haber programında İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun küfür olayları ile gündeme gelmesini eleşirdi.

Gündem 12.02.2020 - 08:55 15.07.2021 - 00:10 Emlak 365

Haberci Fatih Portakal sunmuş olduğu ana haber programında İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun küfür olayları ile gündeme gelmesini eleşirdi. Fatih Portakal kimse küfrü haketmez sözleriyle İmamoğlu'na tepkisini gösterirken bu durumun kabul edilemeyeceğini ifade etti.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu hafta başında ulaşım fiyatlarına yapılan zamlar gündeme gelmişti..Yüzde 35'lik zam kararının ardından gerçekleştirilen belediye meclisi toplantısında ise bir AK Partili üyeye küfür ettiği iddia edilen Ekrem İmamoğlu yeniden gündeme geldi. Ekrem İmamoğlu'nun bu olaylara gündeme gelmesine Fatih Portakal'dan eleştiri geldi. FATİH PORTAKAL'DAN İMAMOĞLU'NA KÜFÜR TEPKİSİEkrem İmamoğlu'nun belediye meclisi konuşması sırasında AK Partili bir belediye meclis üyesinin Erzurum'da ki kayak tatiline gönderme yapmasına tepki gösteren Ekrem İmamoğlu, bu üyeye tepki göstermişti. İmamoğlu'nun bu tepkisi ise hem basında hemde sosyal medyada büyük yankı buldu. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun bu tepkisine bir eleştiri de Fox TV ana haber bülteni sunucusu Fatif Portakal'dan geldi. Fatih Portakal, bu durumun kabul edilemez olduğunu ifade ettiği konuşmasında şu sözleri paylaştı. "Neticede kimse kimseye hakaret edemez. Böyle bir hakkı da yok. Hele hele siyasetçilerin, hele hele insanların farklı bir gözle baktıkları İmamoğlu profiline aykırı bir davranıştır bu. Umarım bu son olur. İnsanlar öfkelerini kontrol etmek zorunda. Bu herkes için geçerli. Sadece beyefendi için değil. Benim için de herkes için de geçerli. Yönetenler için de.  Hiçbir insan küfürü hak etmez, etmemelidir"Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@