Fenerbahçeli Eski Futbolcu Özer Hurmacı'ya Eşinden Mal Kaçırma Davası! Yaşadığı Eve Aile Konutu Şerhi Konulmasını İstedi

Fenerbahçe ve Trabzonspor’un eski futbolcusu Özer Hurmacı’ya eşi mal kaçırma davası açtı. Boşanma aşamasında olan çift arasında mal paylaşımı mahkemelik oldu.

Fenerbahçeli Eski Futbolcu Özer Hurmacı'ya Eşinden Mal Kaçırma Davası! Yaşadığı Eve Aile Konutu Şerhi Konulmasını İstedi

Bir dönem Türkiye’nin ünlü futbolcularından olan ve Fenerbahçe ile Trabzonspor’da da oynayan ünlü futbolcu Özer Hurmacı gündeme eşinden mal kaçırma iddiasıyla yeniden geldi. Boşanma aşamasında olan çiftin arasında ipler iyice gerildi. Mihriban Hurmacı 6 yıllık eşi Özer Hurmacı’Ya 20 Milyon TL tazminat istemli boşanma davası açtı. Ayrıca ikinci defa mahkemeye başvuran Mihriban Hurmacı eşinin evlilik birliği içerisinde edinilen malları kaçırdığını iddia etti.

SOLUĞU MAHKEMEDE ALDILAR

Özer Hurmacı ile Mihriban Hurmacı arasında bir süre önce bir boşanma davası daha açılmıştı. Mihriban Hurmacı o davada eşinden 30 Milyon TL tazminat talep etmişti. Ancak dava aşamasında taraflar aralarındaki anlaşmazlıkları çözerek boşanmaktan vazgeçtiler. Ancak bu barış çok uzun sürmedi. Bu sefer de taraflar darp edildiklerini iddia ederek birbirlerinden şikayetçi oldular. Hem Özer Hurmacı için hem de Mihriban Hurmacı için 1,5 yıl hapis istemi ile ceza davası açıldı.

MAL KAÇIRMA İDDİASI!

Yeniden boşanma aşamasında olan çift bu sefer de mal paylaşımı ile anlaşmazlık yaşadılar. Mihriban Hurmacı eşi hakkında bir şikayette daha bulunarak evlilik öncesine kendisine okumadan bir sözleşme imzalattığını, Almanya’dan geldiğini ve iyi Türkçe bilmediğini, imzaladığı sözleşmede ne yazdığını bilmediğini, Özer Hurmacı’nın kendisini kandırdığını, sözleşmenin hukuki geçerliliğin olmaması gerektiğini ve Özer Hurmacı’nın amacının mal kaçırmak olduğunu iddia etti.

EVE AİLE KONUTU ŞERHİ KONULMASI İSTENDİ

Açılan mal kaçırma davası hakkında konuşan Mihriban Hurmacı’nın avukatı Serkan Toper dava hakkında, “Özer Hurmacı evlilik birliği içerisinde sahip oldukları tüm taşınmazları satarak mal kaçırma amacıyla elden çıkarmaya başlamıştır. Özer Hurmacı’nın annesi bir süre önce Türkiye’ye geldi ve birlikte bankalara gittiler. Mal kaçırma şüphesi bulunan Özer Hurmacı’nın banka hesaplarına ihtiyati tedbir konulmasını istiyoruz. Ayrıca Mihriban Hurmacı’nın çocukları ile oturduğu eve de aile konutu şerhi konulmasını talep ediyoruz.” dedi.

Emlak365.com