FOX TV Yalancılar Ve Mumları Dizisi Nerede Çekiliyor, Konusu Ne, Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

FOX TV'nin yeni dizisi Yalancılar ve Mumları yayın hayatına başladı. Peki Yalancılar ve Mumları dizisi nerede çekiliyor? Yalancılar ve Mumları oyuncu kadrosunda kimler var, konusu ne?

FOX TV Yalancılar Ve Mumları Dizisi Nerede Çekiliyor, Konusu Ne, Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

FOX TV'nin iddialı yapımlarından birisi olması beklenen Yalancılar ve Mumları dizisi yayın hayatına başladı. Pazar akşamları izleyicilerle buluşacak olan Yalancılar ve Mumları dizisinin ilk bölümü yayınlandı. Oldukça dikkat çeken bir dizi olan Yalancılar ve Mumları dizisi ile alakalı olarak yoğun bir şekilde araştırma yapılıyor. Yalancılar ve Mumları dizisi nerede çekiliyor, konusu ne, oyuncu kadrosunda kimler var?

YALANCILAR VE MUMLARI DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Yalancılar ve Mumları dizisi ile alakalı olarak yapılan internet aramalarında en çok merak edilen konulardan birisi de çekimlerin nerede yapıldığı oldu. Yapımcı şirket tarafından yapılan açıklamalara göre Yalancılar ve Mumları dizisinin çekimleri İstanbul'da yapılıyor. Ancak belirli ve sabit bir mekan bulunmuyor. Farklı ilçelerde tercih edilen mekanlarda dizinin çekimleri yapılıyor. Yapımcı şirket İstanbul'un her ilçesinde çekim yapma planı yaptıklarını açıkladı.

yalancılar ve mumları

YALANCILAR VE MUMLARI DİZİSİNİN KONUSU NE?

Yalancılar ve Mumları dizisinin konusu nedir? Bu da merakla araştırılan sorgulamalar arasında bulunuyor. Kocasını bir tekne kazasında kaybeden Elif bu durumu kabullenmekte direnç göstermektedir. Telefonuna gelen cevapsız aramaları yanlış yorumlayan Elif bunu kocasının hayatta olduğu şeklinde yorumlar. Elif bu konuda en büyük desteği ise yakın arkadaşlarından alır. Dört kadının hayatlarındaki gerçekler ve yalanlar üzerine gelişen olaylarla şekillenen senaryoda oldukça meraklandırıcı gelişmeler izleyicileri ekran başına kilitleyecek.

YALANCILAR VE MUMLARI DİZİSİ OYUNCU KADRROSUNDA KİMLER VAR?

Yalancılar ve Mumları dizisinin oyuncu kadrosu da oldukça dikkat çekiyor. Başrolde ünlü oyuncu Ceren Moray bulunuyor. Ceren Moray'a ise Elçin Sangu, Şafak Pekdemir, Burcu Gölgedar eşlik ediyor. Dizinin ilerleyen bölümlerinde ise oldukça ünlü isimlerin de dizi kadrosuna dahilş olacakları bildirildi. Senaryonun ilerleyişine göre Türk ve dizi dünyasının ünlü isimleri Yalancılar ve Mumları oyuncu kadrosuna katılacaklar.

SONRAKİ HABER