Gaziantep'te Pitbull Saldırı İle Yararlanan Küçük Kızın Ailesine Demet Akalın'dan 1 Yıllık Kira Desteği Sözü

Gaziantep'te iki pitbull cinsi köpek tarafından saldırıya uğrayan ve ağır yaralanan 4 yaşındaki çocuk ve ailesi için harekete geçenler arasında ünlü sanatçı Demet Akalın da yer aldı.

Gaziantep'te Pitbull Saldırı İle Yararlanan Küçük Kızın Ailesine Demet Akalın'dan 1 Yıllık Kira Desteği Sözü

Gaziantep'te geçtiğimiz günlerde yaşanan köpek saldırı olayı çok büyük ses getirmişti. Babasının çalıştığı sitenin bahçesinde iki pitbull cinsi köpeğin saldırısına uğrayan 4 yaşındaki minik çocuk ağır yaralanmıştı. Ardından yaşam savaşı vermeye başlayan çocuk için Gaziantep'te tüm sağlık birimleri seferber olurken ülke çapında bir duyarlılık oluştu. Yapılan müdahaleler sonucunda hayati tehlikeyi atlatan çocuk ve ailesi için ise sıkıntılı bir süreç başladı.

SİTE YÖNETİMİ BABAYI İŞTEN ÇIKARIP EVDEN ATTI!

Küçük kız yaşam mücadelesi verirken vicdanlara sığmayacak bir gelişme oldu. Sitede site görevlisi olarak çalışan baba, mağdur olmasına rağmen işinden çıkarıldı. İşinden çıkarılan acılı baba aynı zamanda da oturduğu evden de çıkmak zorunda kaldı. Küçük kıza saldıran pitbull cinsi köpeklerin site yönetimine ait olduğu ve şikayetçi olunduğu için böyle bir karşılık verildiği bildirildi.

TALİHSİZ AİLEYE YARDIM ELİNİ DEMET AKALIN UZATTI

Hem işinden hem de evinde olan aileye ise yardım elini ünlü Sanatçı Demet Akalın uzattı. Sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yapan Demet Akalın ailenin 1 yıllık kirasını ödeyebileceğini duyurdu. Demet Akalın ailenin yeni bir ev tutmalarını isterken Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'in de altta kalmayarak babaya yeni bir iş bulabileceğini belirtti.

1 YILLIK KİRALARINI ÖDEYECEK!

Sosyal medya üzerinden mesajını paylaşan Demet Akalın, "Kime şikayet etsek ki bilemedim ne günay ya... Aile Gaziantep'te en güzel yerden bir ev tutsun ben 1 yıllık kirasını öderim. Sayın Fatma Şahin de bunun altında kalmaz babaya yeni bir iş bulur. Gerçekten ne ara bu kadar kötü oldunuz. Hem suçlusunuz hem de güçlü, yazıklar olsun size..." dedi.

SONRAKİ HABER