Gerçek Kapıcılar Kralının Milyonluk Mirası Paylaşılamıyor! Hayatı Boyunca Kapıcılık Yaptı, Mirası Ağızları Açık Bıraktı

30 sene kapıcılık yaptıktan sonra hayatını kaybeden Ankaralı M.K.'nin ardında bıraktığı miras okuyanların akıllarına Kemal Sunal'ın Kapıcılar Kralı filmini getirdi. Kapıcının milyonluk mirası!

Emlak Magazin 05.04.2022 - 12:45 05.04.2022 - 12:52 Gülcan Özer

Kemal Sunal'ın beyaz perdeye damga vuran filmleri arasında gösterilen Kapıcılar Kralı gerçek oldu. Ankara'da 33 sene kapıcılık yaptıktan sonra 88 yaşında hayatını kaybeden M.K.'nın ardında bıraktığı dev mirası paylaşılamadı. 2015 senesinde hayata gözlerini yuman kapıcı M.K.'nin milyonluk mirası, varisleri arasında deyim yerindeyse tam bir miras savaşı yaşanmasına neden oldu. 

Çankaya'da yer alan bir iş merkezinde 30 seneyi aşkın bir süre kapıcı olarak çalıştığı belirtilen M.K.'nin bu süre zarfında tüm kazancını emlak yatırımı, altın, döviz ve nakit paraya çevirdiği anlaşıldı. Yaşlı adam hayata 88 yaşında gözlerini yumarken henüz vefat etmeden önce varisleri arasında miras kavgası başladı. 4 erkek, 1 kız çocuğu olan yaşlı adamın çocukları mirası paylaşamadı. 

GERÇEK KAPICILAR KRALININ MİLYONLUK MİRASI PAYLAŞILAMADI! 

Miras kavgası ilk duyulduğunda gerçek kapıcılar kralı olarak ünlenen yaşlı adamın vefatından önce 4 erkek kardeş kız kardeşlerine akıl sağlığı yerinde olmayan babalarının mal varlığını usulsüz bir şekilde üzerine geçirmek suçlaması ile dava açmıştı. 4 erkek kardeş babalarının bakımını üstlenmesi için kız kardeşlerine yakın bir ev tuttuklarını ve ücret karşılığında kız kardeşlerinin babalarına bakmasını istediklerini, kız kardeşinin ise bu süreçte usulsüz bir şekilde 11 daireyi üzerine geçirdiğini iddia ederek şikayetçi olmuşlardı. 

gerçek kapıcılar kralı hikayesi

Süreçte akli dengesi yerindedir raporu istenirken farklı hastanelerden farklı raporlar alınması nedeni ile yargılama süreci uzadı. Yaşlı adamın vefatının ardından geride Pursaklar'da 3 daire ve 1 arsa, Çankaya'da 8 daire, banka hesabında 700 bin TL nakit para ve yüklü miktarda altın ile gümüş bıraktığı belirtiliyor. 

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@