29 Bin 948 Beden İşçisi (Temizlik, İnşaat, Taşıma, Genel) Aranıyor! İŞKUR İlanları Yayımladı Başvuruları Alıyor

29 Bin 948 Beden İşçisi (Temizlik, İnşaat, Taşıma, Genel) Aranıyor! İŞKUR İlanları Yayımladı Başvuruları Alıyor
Türkiye İş Kurumu üzerinden 4 ayrı beden işçisi kadrolarından yaklaşık 30 bin kişilik duyuru yayımlandı. İş arayanlar için güncel İŞKUR ilanları ve başvuru ekranı.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yayımlanan personel alım ilanları yaz sonu itibariyle yükseldi. Çok sayıda firma kapanma olmayacağına dair ümit veren açıklamaların gelmesi üzerinde işçi alım ilanları yayımladılar.

İŞKUR ÜZERİNDEN 30 BİN KİŞİLİK İŞÇİ ALIM İLANI

İş arayanlar için yayımlanan personel alım ilanlarında en fazla kadro beden işçisi pozisyonuna ait. Güncel olarak İŞKUR üzerinden yayımlanan ilan sayısı 134 bin duyuru ile 135 bin duyuru arasında değişiyor.

İlan edilen 135 bin kişilik iş ilanında Beden İşçisi kadroları için yayımlanan duyuru sayısı 30 bin seviyesinde. Tüm ilanların çok büyük bölümünü kaplayan beden işçisi alımlarında en fazla duyuru ise Beden İşçisi Genel kadrosunda bulunuyor. Bu kadro için yayımlanan iş ilanı ile diğer kadrolar için halen başvuruları alınan duyrulara dair liste aşağıda.

Kadro-Kontenjan Sayıları

Beden İşçisi (Genel) kadrosu için İŞKUR üzerinden ilan edilen güncel duyuru sayısı: 28623

Beden İşçisi (İnşaat) kadrosu için İŞKUR üzerinden ilan edilen güncel duyuru sayısı: 282

Beden işçisi (taşıma, yükleme-boşaltma) kadrosu için İŞKUR üzerinden ilan edilen güncel duyuru sayısı: 328

Beden İşçisi (Temizlik) kadrosu için İŞKUR üzerinden ilan edilen güncel duyuru sayısı: 745

NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİM?

İlan edilen personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar öncelikle aşağıda yer alan bağlantıdan her firma için ayrı ayrı yayımlanan kılavuzlara ulaşacaklar. Başvuru kılavuzlarında firmalar adayların başvurularını şahsen yada İŞKUR üzerinden yapmaları gerektiğini bildirmiş durumuda.

Adaylar kendi şehirleri ve kadrolara göre listeledikleri iş ilanlarına ulaştıktan sonra tüm ayrıntıları firmalarla görüşecekler. Firmaların çoğu ilanlara iletişim numarası bırakmış durumda. Detaylı bilgi bu numaralardan da alınabilir.

Beden İşçisi ilanları için TIKLAYINIZ