40 Milyon Lira Veren Alacak! Fatma Girik Bodrum'daki Villasını Satıyor

Memduh Ün ile beraber 20 sene boyunca yaşadığı Bodrum Torba'da yer alan lüks villayı satışa çıkaran Fatma Girik alıcı bulamıyor.
40 Milyon Lira Veren Alacak! Fatma Girik Bodrum'daki Villasını Satıyor

Yeşilçam'ın mavi gözlü güzel yıldızı Fatma Girik Bodrum'da yer alan süper lüks villasını satarak İstanbul'a dönüş yapma kararı aldı. Hayat arkadaşı Memduh Ün'le beraber hayatının 20 senesini geçirdiği lüks villayı satılığa çıkaran ünlü ismin villasına halen alıcı çıkmadığı belirtildi.

Bir süredir yaşadğıı sağlık sorunları ile mücadele eden ve bu nedenle evini acil olarak satışa çıkaran ünlü isim hayat arkadaşını kaybettikten sonra villada 96 yaşında olan annesi Münevver Girik ve kız kardeşi Müyesser Girik ile beraber yaşıyordu.

VİLLASINI SATMADAN İSTANBUL 'A DÖNMEME KARARI ALDI!

Fatma Girik'in villasını 40 milyon lira fiyat etiketi ile satışa çıkardığı belirtilirken bölgedeki emlakçılara acil satış talimatı verdiği öğrenildi. Yeşilçam'ın efsane isimleri arasında yer alan Fatma Girik'in Bodrum'da satış işlemlerini tamamladıktan sonra İstanbul'a dönme kararı aldığı, bu nedenle Bodrum'da beklemede kaldığı belirtiliyor.

40 Milyon Lira Veren Alacak! Fatma Girik Bodrum'daki Villasını Satıyor

Ünlü yönetmen Memduh Ün'le beraber 20 sene oturdukları evi satışa çıkardığı öğrenilen Fatma Girik'in lüks villasına 40 milyon lira istediğini dile getiren Akşam Gazetesi yazarı Recep Aslan uzun süredir satışta olan eve alıcı çıkmadığını ve fiyat indirimi beklendiğini dile getirdi.

Son dönemde sağlık sorunları ile hayranlarını üzen efsane ismin villasını sattıktan sonra İstanbul'a taşınma hazırlığına olduğunu, beraber yaşadığı annesi ve kızkardeşi ile beraber İstanbul'da yaşamaya devam edeceği belirtiliyor. Evin satışını bölgedeki emlakçılar üzerinden yapmak isteyen Girik'in evini alacak isimde merak konusu oldu.