Ahmet Kural'dan Tokat İddialarına Sert Yanıt

Yaşadıkları aşk ile uzun süre magazin gündeminin merkezinde olan Sıla ve Ahmet Kural, yeni bir iddia üzerine konuşulmaya başlandı.
Ahmet Kural'dan Tokat İddialarına Sert Yanıt

Yaşadıkları aşk ile uzun süre magazin gündeminin merkezinde olan Sıla ve Ahmet Kural, yeni bir iddia üzerine konuşulmaya başlandı. Yaşadıkları aşk ile, takipçilerinden büyük destek gören, birlikte paylaşım yaptıkları her fotoğrafa binlerce beğeni ve yorum alıyorlardı. Birlikteliklerinin mutlu ettiği kadar, ani ayrılık kararı da sevenlerini oldukça çok üzdü.

Ahmet Kural'dan Tokat İddialarına Sert Yanıt

Sıla & Ahmet Kural ayrıldı


Yaşadıkları aşka nokta koyan çift ayrılık kararı ile gündeme bomba gibi düştü. Çıkan haberlere göre Sıla' nın Okan Can Yantır ile yemek yemesi Ahmet Kural'ı kıskançlık krizine soktu. Öfkesini kontrol edemeyen Ahmet Kural' ın Sıla' ya tokat attığı ve ayrılık yaşandığı iddia edildi. Şiddete tahammül edemeyen Sıla, geri dönüşü olmayacağını belirtti. Ahmet Kural, daha önce de eski kız arkadaşının parmağını kırdığı bilinen bilgiler arasında yer alıyor. Basın da çıkan bu haberlere karşın Ahmet Kural, sessizliğini bozup açıklama yaptı

Ahmet Kural' dan açıklama


Hakkında şiddet uyguladığı yönünde haberler çıkan Ahmet Kural, kendi resmi twitter hesabı üzerinden konu ile alakalı bir açıklama paylaşımında bulundu. '' Üstün hayal gücünüz ile beni karalamaya çalışırken, değerli bir sanatçımıza da iftira attığınızın farkına varmanızı dilerim. Saygılarımla...'' diye bir açıklama da bulundu. Çiftin, evlilik hayali kurduğu yakın bir tarihte dünya evine gireceği konuşulurken, ayrılık kararı herkesi şaşırttı ve üzdü. Ayrılığın nedenini yalanlayan Ahmet Kural, konu ile alakalı başka bir açıklama da bulunmadı. Çift, oldukça fazla seviliyordu. Tam destek gören aşka nokta koyulması magazin gündeminde yankı buldu. Ayrılık nedenleri sevenleri tarafından merak ediliyor. Biten aşkın tekrar başlamasını isteyen birçok sevenleri bulunmaktadır. Sıla, bir daha dönüş olmayacağını belirtse de, çiftin birliktelikleri adına ileri de herhangi bir değişiklik yapıp yapmayacağı merak edilen konular arasında. Özellikle sosyal medyadan çok fazla destek gören ilişkinin, tekrar başlayıp başlamayacağı önümüzdeki günlerde belli olacak. Birbirlerine çok yakıştıraln çiftin tekrar bir araya gelmesini isteyen sevenleri olsa da, bu konu da asıl kararı verecek olanlar Sıla Gençoğlu ve Ahmet Kural.