AK Parti ve İYİ Parti Meclis Grup Toplantısı Bugün Ne Zaman, Saat Kaçta Başlayacak?

AK Parti ve İYİ Parti Meclis Grup Toplantısı Bugün Ne Zaman, Saat Kaçta Başlayacak?
AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener bugün meclis toplantısında kürsüye çıkacak. Grup toplantısı bugün ne zaman, canlı izle saat kaçta

Siyaset kulisleri son dönemde ekonomide yaşanan dalgalanma, yüksek enflasyon nedeni ile yaşanan zamlar, Suriyeli mülteciler ve savaş gündemi ile ısınmaya devam ederken 2 parti lideri bugün mecliste kürsüye çıkıyor. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan bugünkü programı kapsamında partisinin meclis toplantısına katılacak.

AK Parti meclis toplantısı kapsamında mecliste kürsüye çıkacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından bugün yapılacak olan açıklamalarda en çok takip edilecek konuların başında emekliye bayram ikramiyesi yer alacak. Dün Çalışma Bakanı Vedat Bilgin tarafından yapılan açıklama ile emeklilere bayram ikramiyesi 2022 rakamı 1.100 TL olarak ilan edilmişti.

AK PARTİ MECLİS GRUP TOPLANTISI SAAT KAÇTA, BUGÜN NE ZAMAN?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın meclis kürsüsünden konuşma yapacağı AK Parti grup meclis toplantısı bugün yani 20 Nisan 2022 Perşembe günü yapılacak. AK Parti meclis grup toplantısı saat 11:45'te başlarken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın meclis konuşması ise saat 12:00'de başlayacak.

AK Parti ve İYİ Parti Meclis Grup Toplantısı Bugün Ne Zaman, Saat Kaçta Başlayacak?

MERAL AKŞENER GRUP KONUŞMASI NE ZAMAN, BUGÜN İYİ PARTİ GRUP TOPLANTISI VAR MI?

Evet, bugün mecliste grup toplantısı yapacak olan partiler arasında İYİ Parti'de yer alıyor. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bugün mecliste yapılacak ilk grup toplantısı kapsamında meclis kürsüsüne çıkacak. Günün ilk meclis toplantısını yapacak olan İYİ Parti'de Meral Akşener'in konuşması saat 10:30 itibari ile başlayacak.

İYİ PARTİ GRUP TOPLANTISI CANLI YAYIN NASIL İZLENİR?

Haber kanallarının yanı sıra Meral Akşenir'in grup konuşması bugün İYİ Parti'nin resmi sosyal medya hesapları olan You Tube, Twitter ve Facebook üzerinden de yayımlanacak.

Emlak365.com