Apple 2022 Yılına Yeni Ürünlerle Girecek! İşte Yeni Yılda Gelecek Sürprizler!

Apple 2022 yılı için yol haritasını çizdi. Seneye oldukça iddialı bir giriş yapmak ve ürün gamını genişletmek konusunda son derece kararlı olduğunu gösterdi. İşte detaylar...
Apple 2022 Yılına Yeni Ürünlerle Girecek! İşte Yeni Yılda Gelecek Sürprizler!

ABD’li teknoloji devi Apple son zamanlarda yeni planlar içerisine girmeye başladı. 2021 yılının bitmesine çok az bir zaman kalmışken 2022 yılı için planlamalar yapılmaya başlandı. 2022 yılını en doğru şekilde bitirmek isteyen şirket hareketli bir yıl geçirmeyi hedeflemiş gibi görünüyor.

2021 yılı sona ererken pandemi pek çok alanda olduğu gibi teknoloji alanında da şirketleri olumsuz etkiledi. Ancak teknoloji devi Apple bu süreçte yaşanan tedarik sorunlarına rağmen birçok dev şirkete göre iyi bir sene geçirmeyi başardı. Apple bu süreçte aslında ürün gamını beklenenin üzerine çıkararak şaşkınlığa neden olmadı.

2022 YILINA APPLE ÇOK BÜYÜK ÜRÜNLERLE GİRECEK

Apple 2022 Yılına Yeni Ürünlerle Girecek! İşte Yeni Yılda Gelecek Sürprizler!

Apple 2022 yılında pek çok yeni ürün için harekete geçti. iPad modeli ile yüzleri güldürecek gibi görünüyor. Bu süreçte iPad Pro kablosuz şarj özelliği ile gelmesi bekleniyor. Şimdilerde 11 inç olarak belirlenen model minik bir LED panelden oluşacak. Yeni tabletlerde son dönemin en çok dikkat çeken teknolojilerinden birisi olan MagSafe özelliğinin bulunması da beklentiler arasında yer alıyor.

YENİ iPHONE MODELİ GELİYOR

Son zamanlarda kullanıcıları heyecanlandıran bir diğer haber de iPhone SE modelinin piyasaya sürülecek olması oldu. Ancak modelin tasarımı hakkında da önemli ve beklenmedik değişikliklerin olması beklenirken henüz detaylara yer verilmedi. iPhone 8 ile arasında önemli bir benzerliğin olması bekleniyor. 2022 yılının ilk çeyreğinde satışa sunulacağı açıklandı.

Bilgisayar açısından da bereketli bir sene olacak gibi görünüyor. Bunun için şirketin oldukça üst düzey sayılabilecek bir iMAC tasarlayarak piyasaya süreceği ifade edildi. MacBook Pro modelinin yenisinin yapılacak olan değerlendirmeler sonrasında piyasaya sürüleceği de açıklandı.

APPLE’DAN BÜYÜK SÜRPRİZ GELİYOR!

Bunun yanı sıra şirketin bir süredir üzerinde çalışma yaptığı sanal gerçeklik için de 2022 yılında bir adım atması bekleniyor. Bu çalışmanın öncelikli olarak oyun, medya tüketimi ve iletişim üzerinde şekillenmesi bekleniyor. Henüz detaylar paylaşılmazken konu hakkındaki heyecanlı bekleyiş sürüyor.

Genel Yayın Yönetmeni