Arda Turan'ın Büyük Aşkı Aslıhan Doğan Kimdir?

Dünya devi Barcelona'dan sürpriz bir şekilde Türkiye'ye Başakşehir'e dönüş yapan Arda Turan dün bir ayrılıp bir barıştığı sevgilisi Aslıhan Doğan'a evlenme teklifi etti.
Arda Turan'ın Büyük Aşkı Aslıhan Doğan Kimdir?

Dünya devi Barcelona'dan sürpriz bir şekilde Türkiye'ye Başakşehir'e dönüş yapan Arda Turan dün bir ayrılıp bir barıştığı sevgilisi Aslıhan Doğan'a evlenme teklifi etti. Herkesin merak ettiği Aslıhan Doğan kimdir? Nerelidir? Hakkında bilinmeyen soruların cevapları haberimizde!

Bilindiği üzere Sinem Kobal'la evlilik hazırlıkları yaparken biranda herkesi şok edecek bir haberle yollarını ayıran ve sonrasında hayatında bir takım sorunlar ortaya çıkan Arda Turan aradığı aşkı Aslıhan Doğan'da aramıştı.İspanya'da yaşadığı süre içerisinde bir dargın bir barışık olan ilişkilerini sonlandıran ikili geçtiğimiz süreçte Arda Turan'ın açıklamalarıyla tekrardan birlikte olduklarını ilan etmişlerdi.

Arda Turan'ın Büyük Aşkı Aslıhan Doğan Kimdir?

Geçen akşam ise kalabalık bir arkadaş grubuyla yapılan eğlencede Arda Turan 'hayatımın en güzel parçası Aslıhan benimle evlenir misin' diye sordu. Bunun karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Aslıhan Doğan 'evet' diye cevap verdi.Ardından ünlü futbolcu sevgilisi için almış olduğu yüzüğü taktı.İlerleyen saatlerde Trabzonsporlu yıldız isim Burak Yılmaz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım '"Vay be! Hadi bakalım. Evli, mutlu, çocuklu inşallah" ile ikiliyi tebrik etti. Herkesin merak ettiği magazin sayfalarının en tepesinde olan Aslıhan Doğan kim?

Gelin Adayı Aslıhan Doğan Kim? Kiminle Birlikteliği Vardı?


4 Aralık 1985 doğumlu olan Aslıhan Doğan iş adamı Sabri Doğan'ın kızıdır. Aslıhan Doğan'ın babası ünlü bir tekstilci olup 2000 yılında işlerinin bozulmasından dolayı intihara kalkışmış,vergi borcu nedeniyle yurtdışı yasağı olmasını rağmen çıkmaya çalışınca tutuklanıp ceza evine gönderilmiş,belirli bir süre sonra ise tahliye olmuştu.Yay burcu olan Aslıhan Doğan siyah saçlı ve kahverengi gözlüdür.Aslıhan Doğan ilk olarak Hakan Kosif'le yaşadığı ilişki ile magazin gündeminde yer almıştı.Hakan Kosif'in kendisini aldatması sonrasında birlikteliğini sonlandıran Aslıhan Doğan daha sonrası süreçte Arda Turan ile görüşmeye başlamıştı.Arda Turan'ın Sinem Kobal'la ilişkisinin öncesinde de ikilinin birliktelikleri olmuştu.Ardından yollarını ayıran ikili ünlü futbolcunun Sinem Kobal'la ayrılığından sonra tekrardan bir araya gelindiği konuşuldu.Bunun üstüne o dönem Atletico Madrid forması giyen Arda Turan'ı desteklemek için maçını izlemeye gelmesiyle iddialar daha da kuvvetlenmişti.O dönemde sonradan yapılan açıklama ile bir ilişki olmadığı açıklanmıştı.